לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  איך מתגרשים בצורה נכונה? קבלו את המדריך שיסייע לכם להימנע מטעויות

  במידה והמערכת הזוגית שלכם הגיעה לפרשת דרכים ואתם שוקלים ברצינות לפרק את החבילה, אז סביר להניח שאחת מהשאלות שמתעוררות ועולות בשלבים מוקדמים היא "איך מתגרשים?" עורך הדין שי מויאל מציין שעצת הזהב היא לפנות לייעוץ משפטי עוד לפני שפותחים בהליך הגירושין.

  מומלץ להסתייע בעו"ד להסכם גירושין, אם כדי להטיב להבין את התהליך שאליו פונים ואם כדי להבטיח שכל האפשרויות הפתוחות אכן נבחנות ונבדקות בטרם בחירתה של אפשרות כזו או אחרת.

  הדבר נכון בפרט לאור העובדה שמדובר בהחלטה גורלית שטעונה לרוב במטענים וברגשות שליליים לא מעטים. במהלך הייעוץ המשפטי צפוי עורך הדין להעניק הסברים בכל הנוגע למירוץ הסמכויות, לתת הנחיות בכל הקשור למידע והמסמכים שיש לאסוף עבור תיק התביעה ולענות על כל השאלות של לקוחותיו.

  נקיטה בצעדים מושכלים ומחושבים עם מינימום השלכות בלתי רצויות

  עורך הדין שי מויאל מבהיר שלשאלה "איך מתגרשים" אין תשובה אחת ודאית ומוחלטת, שכן מאחורי כל תיק גירושין מסתתר סיפור אישי ואינדיבידואלי ששונה מסיפורים אחרים, ולפיכך יש לגשת ולטפל בכל מקרה בהתאם לנסיבותיו הספציפיות, ומה שנכון ומסווג כסיפור הצלחה בתיק אחד, יכול להפוך לכישלון צורב במקרה אחר.

  זו הסיבה גם מדוע כדאי להתייחס להמלצותיהם ועצותיהם של בני המשפחה ו\או חברים שעברו תהליך גירושין בעירבון מוגבל בלבד, ולהעדיף להישען על הכוונתו וייעוצו של עורך הדין. הפנייה לעורך דין מנוסה, המתמחה בדיני משפחה וגירושין מבטיחה נקיטה בצעדים מושכלים ומחושבים, תוך כדי נטרולם של כל רגשות הכעס והנקמה, מה שמבטיח התנהלות נכונה ואפקטיבית, עם מינימום מהלכים שגויים ומינימום השלכות בלתי רצויות.

  היכן כדאי לפתוח את תיק הגירושין?

  אחת מהתשובות לשאלה "איך מתגרשים" והחיפוש אחר עורך דין גירושין בתל אביב או כל מקום, מתייחסת לאופן פתיחת תיק הגירושין ולסוגיה האם עדיף לפתוח את התיק בית המשפט לענייני משפחה או שמא אולי בית הדין הרבני. עוה"ד שי מויאל מסביר שבישראל חלים חוקי המשפט גם על בית הדין הרבני וגם על בית המשפט לענייני משפחה.

  עם זאת, כל מי שמעוניין לפתוח את הליך הגירושין שלו בבית הדין הרבני דווקא, נדרש להציג עילה מוצקה לגירושין, עילה הנמנית ברשימת העילות המוכרות על ידי בית הדין הרבני ושנתמכת בהוכחות.

  במידה ואין לתובע עילה כזו, הוא יאלץ לפנות לבית המשפט לענייני משפחה לצורך פתיחת התיק. ואולם, בין אם הוגשה התביעה בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה, במידה ומדובר בנישואים כשרים כדת וכדין, שהרי טקס הגירושין עצמו (סידור הגט) מתקיים תמיד ברבנות.

  לקוחות מספרים על השירות שלי

  כוכבית שטיינברג
  כוכבית שטיינברג
  2023-07-26
  עורך דין לגירושין משכמו ומעלה. שרותי ומקצועי ברמה גבוהה ממליצה בחום
  Rafi Aviram
  Rafi Aviram
  2023-07-25
  אני רוצה להמליץ ​​בחום על שי מויאל כעורך דין גירושין. לאורך תהליך הגירושין שלי, שי הפגין מקצועיות יוצאת דופן, מסירות ומומחיות שתרמו רבות לפתרון מוצלח. מהייעוץ הראשוני שלנו, התרשמתי מהיכולת של שי להקשיב בתשומת לב לחששות שלי ולתת הדרכה מחושבת. הוא הפגין הבנה עמוקה של המורכבות הכרוכה בתיקי גירושין והציע פתרונות מותאמים אישית שמתאימים למצב הספציפי שלי. לאורך כל ההליך המשפטי, שי תמיד היה נגיש ונגיש, והשיב מיד לכל שאלה או פניה שהיו לי. כישורי התקשורת והנכונות שלו להסביר עניינים משפטיים בצורה ברורה ומובנת היו יקרי ערך עבורי, במיוחד בתקופה כל כך מאתגרת. מומחיותו המשפטית של שי באה לידי ביטוי בגישתו האסטרטגית לטיפול בתיק שלי. הוא ניווט את נבכי דיני הגירושין בביטחון ובמיומנות, והבטיח שהזכויות והאינטרסים שלי יהיו מוגנים בכל שלב של הדרך. תשומת הלב שלו לפרטים והיסודיות בהכנת תיעוד וראיות היו מרשימות. יתרה מכך, האופי החמלה והאמפתי של שי סיפק לי את התמיכה שהייתי צריך בתקופה תובענית רגשית. הוא הראה אכפתיות אמיתית לרווחתי והרגיע אותי ללא הרף שהוא מחויב להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורי ועבור משפחתי. בזכות המסירות והעבודה הקשה של שי, הגירושים שלי הושלמו בצורה חלקה, וכעת אני יכול להתקדם בחיי בתחושת ביטחון וסגירות. לסיכום, אני ממליץ בלב שלם על שי מויאל כעורך דין גירושין. מומחיותו המשפטית, המקצועיות והדאגה האמיתית ללקוחותיו הופכים אותו לבחירה יוצאת דופן עבור כל מי שזקוק לייצוג דיני משפחה. בכנות, רפאל אבירם
  ליהי שרמן
  ליהי שרמן
  2023-07-25
  בעקבות מעבר דירה הייתי זקוקה באופן מיידי להצהרת עורך דין על שינוי כתובת שאוכל לדאוג לשיבוץ בגן אחר. שי הבין את הדחיפות ומצא זמן לסייע לי בחיוך, שירותיות, אדיבות ומקצועיות רבה. ממליצה בחום!
  n9cho_99
  n9cho_99
  2019-09-10
  הם עורכים את הדין

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לייעוץ לחץ לכאן
   1
   Scan the code
   היי, כאן עו"ד ישי מויאל מומחה לענייני משפחה וגירושין.
   במה אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן