לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  החלטתם לפרק את החבילה? לפתוח בהליך גירושין? קבלו כמה טיפים!

  החלטתם לפרק את החבילה? לפתוח בהליך גירושין? בין אם מדובר בהחלטה משותפת של שני בני הזוג ובין אם בהחלטה חד צדדית של אחד מבני הזוג, שהרי אין ספק שמדובר באחת מההחלטות הקשות ביותר שעלינו ליטול בחיינו. לפיכך, עוד בטרם הנקיטה בצעדים כאלו ואחרים, כדאי להפנים כמה עצות זהב, זאת במטרה למנוע תרחיש שבו תמצאו את עצמכם בלתי מוכנים.

  עורך הדין שי מויאל מציין שכבר בתחילת ההליך מומלץ לפנות לעו"ד המתמחה בתחום דיני המשפחה, אם כדי לבחון את המצב המשפטי ולקבל תמונה מלאה בכל הנוגע לזכויות והחובות המוטלות על האדם מעצם הגירושין, ואם כדי לבנות אסטרטגיית גירושין המותאמת פרטנית אל צורכי המקרה.

  לגבש הסכם הוגן ולהביא לסיום מערכת היחסים בהסכמה ובדרכי נועם

  ההסתייעות בעורך דין מקצועי ומנוסה החל מתחילת הליך גירושין יכולה בהחלט לעזור לצדדים לגבש הסכם הוגן ולהביא לסיום מערכת היחסים בהסכמה ובדרכי נועם.

  הייעוץ המשפטי חולש על מגוון רחב של נושאים שונים, החל ממזונותיה של האישה, מזונות הילדים והמשמורת עליהם, דרך הסדרי ראייה של הילדים וחלוקת הרכוש המשותף, ועד לעסקים בבעלות המשפחתית, חובות משותפים וכן הלאה.

  עורך הדין שי מויאל מדגיש שרצוי לשאוף ולהגיע להסכם גירושין הוגן עם בת או בן הזוג, ובמידת הצורך לפנות לגישור, מאחר ובדרך זו ניתן להסדיר את הסוגיות והעניינים השנויים במחלוקת באופן יעיל ומהיר ולחסוך במלחמות ומאבקים מיותרים שבסיומם נותרים שני הצדדים פגועים.

  הליך גירושין: להקדים את בני הזוג בפתיחת ההליכים

  במקרים רבים אין צורך למהר ולפתוח בהליך גירושין, תוך כדי הגשת תביעה לבית הדין הרבני או לבית המשפט מיד לאחר שמתגלה סכסוך כזה או אחר בין בני זוג. יחד עם זאת, במידה ותחושת הבטן שלכם היא שבת או בן הזוג עומדים להגיש תביעה לגירושין, יש לנסות להקדים את בני הזוג בפתיחת ההליכים, זאת במטרה לזכות במירוץ הסמכויות ולקבוע את הערכאה שבה יתנהל דיון הגירושין. במקרה של גירושין כזה יש לתור אחר עורכי דין לענייני גירושין.

  עצה נוספת נוגעת לבני זוג בעלי חשבון בנק משותף. במקרים כאלו חשוב למהר ולפנות אל הבנק שבו מתנהל החשבון ולהורות לו שלא לאפשר להגדיל את יתרת החובה בחשבון, וכן להתנות את הסכמתכם עבור כל חיוב כספי. הפעולות הללו תימנע הברחת כספים מצד בן\בת הזוג והסתבכות בלתי רצויה.

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לייעוץ לחץ לכאן
   1
   Scan the code
   היי, כאן עו"ד ישי מויאל מומחה לענייני משפחה וגירושין.
   במה אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן