לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  החלטתם לפרק את החבילה? לפתוח בהליך גירושין? קבלו כמה טיפים!

  החלטתם לפרק את החבילה? לפתוח בהליך גירושין? בין אם מדובר בהחלטה משותפת של שני בני הזוג ובין אם בהחלטה חד צדדית של אחד מבני הזוג, שהרי אין ספק שמדובר באחת מההחלטות הקשות ביותר שעלינו ליטול בחיינו. לפיכך, עוד בטרם הנקיטה בצעדים כאלו ואחרים, כדאי להפנים כמה עצות זהב, זאת במטרה למנוע תרחיש שבו תמצאו את עצמכם בלתי מוכנים.

  עורך הדין שי מויאל מציין שכבר בתחילת ההליך מומלץ לפנות לעו"ד המתמחה בתחום דיני המשפחה, אם כדי לבחון את המצב המשפטי ולקבל תמונה מלאה בכל הנוגע לזכויות והחובות המוטלות על האדם מעצם הגירושין, ואם כדי לבנות אסטרטגיית גירושין המותאמת פרטנית אל צורכי המקרה.

  לגבש הסכם הוגן ולהביא לסיום מערכת היחסים בהסכמה ובדרכי נועם

  ההסתייעות בעורך דין מקצועי ומנוסה החל מתחילת הליך גירושין יכולה בהחלט לעזור לצדדים לגבש הסכם הוגן ולהביא לסיום מערכת היחסים בהסכמה ובדרכי נועם.

  הייעוץ המשפטי חולש על מגוון רחב של נושאים שונים, החל ממזונותיה של האישה, מזונות הילדים והמשמורת עליהם, דרך הסדרי ראייה של הילדים וחלוקת הרכוש המשותף, ועד לעסקים בבעלות המשפחתית, חובות משותפים וכן הלאה.

  עורך הדין שי מויאל מדגיש שרצוי לשאוף ולהגיע להסכם גירושין הוגן עם בת או בן הזוג, ובמידת הצורך לפנות לגישור, מאחר ובדרך זו ניתן להסדיר את הסוגיות והעניינים השנויים במחלוקת באופן יעיל ומהיר ולחסוך במלחמות ומאבקים מיותרים שבסיומם נותרים שני הצדדים פגועים.

  הליך גירושין: להקדים את בני הזוג בפתיחת ההליכים

  במקרים רבים אין צורך למהר ולפתוח בהליך גירושין, תוך כדי הגשת תביעה לבית הדין הרבני או לבית המשפט מיד לאחר שמתגלה סכסוך כזה או אחר בין בני זוג. יחד עם זאת, במידה ותחושת הבטן שלכם היא שבת או בן הזוג עומדים להגיש תביעה לגירושין, יש לנסות להקדים את בני הזוג בפתיחת ההליכים, זאת במטרה לזכות במירוץ הסמכויות ולקבוע את הערכאה שבה יתנהל דיון הגירושין. במקרה של גירושין כזה יש לתור אחר עורכי דין לענייני גירושין.

  עצה נוספת נוגעת לבני זוג בעלי חשבון בנק משותף. במקרים כאלו חשוב למהר ולפנות אל הבנק שבו מתנהל החשבון ולהורות לו שלא לאפשר להגדיל את יתרת החובה בחשבון, וכן להתנות את הסכמתכם עבור כל חיוב כספי. הפעולות הללו תימנע הברחת כספים מצד בן\בת הזוג והסתבכות בלתי רצויה.

  לקוחות מספרים על השירות שלי

  כוכבית שטיינברג
  כוכבית שטיינברג
  2023-07-26
  עורך דין לגירושין משכמו ומעלה. שרותי ומקצועי ברמה גבוהה ממליצה בחום
  Rafi Aviram
  Rafi Aviram
  2023-07-25
  אני רוצה להמליץ ​​בחום על שי מויאל כעורך דין גירושין. לאורך תהליך הגירושין שלי, שי הפגין מקצועיות יוצאת דופן, מסירות ומומחיות שתרמו רבות לפתרון מוצלח. מהייעוץ הראשוני שלנו, התרשמתי מהיכולת של שי להקשיב בתשומת לב לחששות שלי ולתת הדרכה מחושבת. הוא הפגין הבנה עמוקה של המורכבות הכרוכה בתיקי גירושין והציע פתרונות מותאמים אישית שמתאימים למצב הספציפי שלי. לאורך כל ההליך המשפטי, שי תמיד היה נגיש ונגיש, והשיב מיד לכל שאלה או פניה שהיו לי. כישורי התקשורת והנכונות שלו להסביר עניינים משפטיים בצורה ברורה ומובנת היו יקרי ערך עבורי, במיוחד בתקופה כל כך מאתגרת. מומחיותו המשפטית של שי באה לידי ביטוי בגישתו האסטרטגית לטיפול בתיק שלי. הוא ניווט את נבכי דיני הגירושין בביטחון ובמיומנות, והבטיח שהזכויות והאינטרסים שלי יהיו מוגנים בכל שלב של הדרך. תשומת הלב שלו לפרטים והיסודיות בהכנת תיעוד וראיות היו מרשימות. יתרה מכך, האופי החמלה והאמפתי של שי סיפק לי את התמיכה שהייתי צריך בתקופה תובענית רגשית. הוא הראה אכפתיות אמיתית לרווחתי והרגיע אותי ללא הרף שהוא מחויב להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורי ועבור משפחתי. בזכות המסירות והעבודה הקשה של שי, הגירושים שלי הושלמו בצורה חלקה, וכעת אני יכול להתקדם בחיי בתחושת ביטחון וסגירות. לסיכום, אני ממליץ בלב שלם על שי מויאל כעורך דין גירושין. מומחיותו המשפטית, המקצועיות והדאגה האמיתית ללקוחותיו הופכים אותו לבחירה יוצאת דופן עבור כל מי שזקוק לייצוג דיני משפחה. בכנות, רפאל אבירם
  ליהי שרמן
  ליהי שרמן
  2023-07-25
  בעקבות מעבר דירה הייתי זקוקה באופן מיידי להצהרת עורך דין על שינוי כתובת שאוכל לדאוג לשיבוץ בגן אחר. שי הבין את הדחיפות ומצא זמן לסייע לי בחיוך, שירותיות, אדיבות ומקצועיות רבה. ממליצה בחום!
  n9cho_99
  n9cho_99
  2019-09-10
  הם עורכים את הדין

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לייעוץ לחץ לכאן
   1
   Scan the code
   היי, כאן עו"ד ישי מויאל מומחה לענייני משפחה וגירושין.
   במה אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן