לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  חשיבות ההסתייעות בעורך דין לענייני גירושין

  אין עוררין על כך שתהליך הגירושין מהווה את אחד מהתהליכים הקשים ביותר שעשוי אדם לעבור, שכן, לא זו בלבד שהוא מלווה על פי רוב במטענים רגשיים רבים המעיקים על הנפש, אלא שהוא כרוך גם בהחלטות וסוגיות קשות רבות, הנוגעות לחלוקת הרכוש בקרב בני הזוג, הדרך שבה יגודלו הילדים וכיוצא בזה. מחקרים בתחום מראים ששיעור המתגרשים שמגדירים לעצמם הן את המטרות והן את הדרך שבה הם מעוניינים שהתהליך יתנהל הנו נמוך ביותר, שכן מרבית מהמתגרשים שרויים במערבולת רגשית גדולה שעלולה להוביל אותם לקבלת החלטות שאינן בהכרח הנכונות ביותר עבור הסיטואציה שבה הם נמצאים. תפקידו של עורך דין לענייני גירושין הוא לסייע בפישוט התהליך הסבוך ולהוביל אותו לכדי סיום בדרך השלמה והנכונה ביותר ובהתאם ליעדים שהוגדרו.

  גישור על הפערים ומניעת סבל רב שעלול להיגרם למי מהצדדים

  עורך הדין שי מויאל – עורך דין לענייני גירושין עוסק על פי רוב בנושאי משפחה מגוונים שכוללים, בין היתר, התמחות בתחום הגירושין ובכל מה שנוגע לדיני משפחה (מזונות), חלוקת רכוש, משמורת, אבהות, כמו גם הסכם ממון, הסכם שלום בית, נישואים אזרחיים וטיפול בתרחישים שבהם ישנם ידועים בציבור. חשוב להדגיש שאין אפשרות לחזות מראש כיצד יתנהל הליך הגירושין, היות ומדובר במשוואה התלויה במגוון רחב של גורמים ומשתנים, החל מהמצב שבו נמצאים הנישואים וטיב היחסים בין בני הזוג, וכלה במצב הכלכלי וגילאי הילדים. כמו כן, לעתים קרובות קורה שהרצונות והמטרות של כל אחד מהצדדים מתנגשים זה עם זה, וככל שהפער בקרב בני הזוג גדול יותר, כך גם עשוי התהליך להפוך למורכב. הסתייעות בעורך דין המתמחה בתחום תוביל לגישור על הפערים ותמנע סבל רב שעלול להיגרם.

  עו"ד לענייני גירושין: בחירת הזירה המועדפת לניהול תיק הגירושין

  עורך הדין שי מויאל מוסיף ומסביר שעל פי החוק במדינת ישראל יכול תיק גירושין להתנהל בבית המשפט לענייני משפחה או בבית דין רבני. עם זאת, בית המשפט לענייני משפחה הנו המוסד המוסמך היחידי שבו ניתן לדון במזונות הילדים (למעט מקרים שבהם שני בני הזוג הסכימו שהנושא יידון בבית הדין הרבני), בעוד שבית הדין הרבני הנו המוסד המוסמך היחידי למתן הגט הסופי. יתרה מזאת, חשוב להיות מודעים לכך שישנם הבדלים ברורים ומהותיים בין שני המוסדות הללו מעצם אופיים, כשההחלטה על בחירת הזירה המועדפת לניהול תיק הגירושין עשויה להיות בעלת השלכות קריטיות על הליך הגירושין כולו. אין ספק שלצורך קבלת ההחלטה הראשונה, מומלץ בסיוע של עורך דין לענייני גירושין שמכיר מקרוב את נפתולי החוק ומטיב לראות התמונה הגדולה. אין מחלוקת על כך שתהליך הגירושין עשוי להוות את אחת מהתקופות הקשות ביותר בחייהם של אנשים, מאחר והוא מלווה בדרך כלל במטענים רגשיים מעיקים וכרוך, בין השאר, בסוגיות קשות והחלטות הנוגעות לילדים, לחלוקת הרכוש המשותף ועוד מגוון נושאים חשובים שיש בהם כדי להשפיע ואף להכתיב את אורח החיים ורמת החיים שלהם, כמו גם אופן התנהלותם במציאות העתידית. לפיכך, במידה והחלטתם "לפרק את החבילה", מוטב שלא להקל ראש ולהסתפק בעו"ד העוסק בעניינים כללים, אלא להסתייע בשירותיו של עורך דין לענייני גירושין שמתמחה בדיני משפחה, ובפרט אם ב"חבילה" הזו מעורבים ילדים קטינים, נכסים עסקיים, נכסים שנרכשו במהלך החיים המשותפים, נכסי פרישה, חובות וכן הלאה.

  מערבולת רגשית שמונעת קבלת החלטות מושכלות

  עורך הדין שי מויאל, עורך דין לענייני גירושין, מציין שעל פי המחקרים שנעשו בתחום, קיים שיעור נמוך מאוד של מתגרשים שמצליחים להגדיר מראש את המטרות והאופן שלפיו התהליך יתנהל, מאחר ומרבית מתגרשים נמצאים במערבולת רגשית שמונעת מהם מלקבל החלטות מושכלות, המותאמות מיטבית לסיטואציה הספציפית שבה הם נמצאים. בנסיבות הללו, תפקידו של עוה"ד הוא לסייע להם בפישוט התהליך הסבוך, במטרה להובילו לכדי סיום נכון ובהתאם ליעדים שהוגדרו. עורך דין לענייני משפחה עוסק דרך קבע במגוון נושאים הנוגעים לגירושין, מזונות, חלוקת רכוש, כמו גם אבהות, משמורת, הסכם שלום בית והסכמי ממון. במקרים רבים נדרש עורך הדין לטפל גם בנושאים נוספים כגון נישואים אזרחיים, אלימות במשפחה, ידועים בציבור, ילדים מחוץ לנישואין וכיוצא בזה.

  התנגשות בין המטרות והרצונות של כל אחד מבני הזוג

  עורך הדין שי מויאל מדגיש שעל אף האמור כאן, לא ניתן לחזות מראש את הדרך שבה יתנהל הליך הגירושין, מאחר ומדובר בתהליך שתלוי במכלול לא מבוטל של גורמים ומשתנים, לרבות, מצב כלכלי, טיב היחסים בקרב בני הזוג, גילאי הילדים ועוד. כמו כן, במקרים רבים קורה שהמטרות והרצונות של כל אחד מבני הזוג מתנגשים אלו באלו, וככל שהפער, הקרע והמשקעים נרחבים יותר, כך הופך התהליך למורכב. בנסיבות הללו, ההסתייעות בעורך דין לענייני גירושין ועורכי דין בענייני מזונות יכולה להוביל לדרך המגשרת על המחלוקות והפערים ומונעת מלכתחילה סבל רב לכל הצדדים. לפיכך, במידה ואתם שוקלים להתגרש, מוטב לגייס את שירותיו של עו"ד עם התמחות ספציפית בדיני משפחה, שיתווה עבורכם נתיב בטוח, עד הגעתכם לחוף מבטחים.

  אין מאמר זה מהווה תחליף לייעוץ משפטי

  לקוחות מספרים על השירות שלי

  כוכבית שטיינברג
  כוכבית שטיינברג
  2023-07-26
  עורך דין לגירושין משכמו ומעלה. שרותי ומקצועי ברמה גבוהה ממליצה בחום
  Rafi Aviram
  Rafi Aviram
  2023-07-25
  אני רוצה להמליץ ​​בחום על שי מויאל כעורך דין גירושין. לאורך תהליך הגירושין שלי, שי הפגין מקצועיות יוצאת דופן, מסירות ומומחיות שתרמו רבות לפתרון מוצלח. מהייעוץ הראשוני שלנו, התרשמתי מהיכולת של שי להקשיב בתשומת לב לחששות שלי ולתת הדרכה מחושבת. הוא הפגין הבנה עמוקה של המורכבות הכרוכה בתיקי גירושין והציע פתרונות מותאמים אישית שמתאימים למצב הספציפי שלי. לאורך כל ההליך המשפטי, שי תמיד היה נגיש ונגיש, והשיב מיד לכל שאלה או פניה שהיו לי. כישורי התקשורת והנכונות שלו להסביר עניינים משפטיים בצורה ברורה ומובנת היו יקרי ערך עבורי, במיוחד בתקופה כל כך מאתגרת. מומחיותו המשפטית של שי באה לידי ביטוי בגישתו האסטרטגית לטיפול בתיק שלי. הוא ניווט את נבכי דיני הגירושין בביטחון ובמיומנות, והבטיח שהזכויות והאינטרסים שלי יהיו מוגנים בכל שלב של הדרך. תשומת הלב שלו לפרטים והיסודיות בהכנת תיעוד וראיות היו מרשימות. יתרה מכך, האופי החמלה והאמפתי של שי סיפק לי את התמיכה שהייתי צריך בתקופה תובענית רגשית. הוא הראה אכפתיות אמיתית לרווחתי והרגיע אותי ללא הרף שהוא מחויב להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורי ועבור משפחתי. בזכות המסירות והעבודה הקשה של שי, הגירושים שלי הושלמו בצורה חלקה, וכעת אני יכול להתקדם בחיי בתחושת ביטחון וסגירות. לסיכום, אני ממליץ בלב שלם על שי מויאל כעורך דין גירושין. מומחיותו המשפטית, המקצועיות והדאגה האמיתית ללקוחותיו הופכים אותו לבחירה יוצאת דופן עבור כל מי שזקוק לייצוג דיני משפחה. בכנות, רפאל אבירם
  ליהי שרמן
  ליהי שרמן
  2023-07-25
  בעקבות מעבר דירה הייתי זקוקה באופן מיידי להצהרת עורך דין על שינוי כתובת שאוכל לדאוג לשיבוץ בגן אחר. שי הבין את הדחיפות ומצא זמן לסייע לי בחיוך, שירותיות, אדיבות ומקצועיות רבה. ממליצה בחום!
  n9cho_99
  n9cho_99
  2019-09-10
  הם עורכים את הדין

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לייעוץ לחץ לכאן
   1
   Scan the code
   היי, כאן עו"ד ישי מויאל מומחה לענייני משפחה וגירושין.
   במה אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן