לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מחפשים עורך דין גירושין בתל אביב? קבלו כמה טיפים

  מעוניינים "לפרק את החבילה"? מחפשים עורך דין גירושין בתל אביב? כשהמערכת הזוגית מתחילה להתערער ו\או נמצאת במשבר, היא מלווה לא פעם בסערת רגשות, בלבול, כעסים ותסכול. בדיוק בעיתוי הזה, עשויים להופיע אינספור "יועצים" עם שלל עצות וטיפים שונים ומשונים, בין אם מסיפורים ומקרים ששמעו מאחרים או מניסיונם האישי.

  עוה"ד שי מויאל מציין שמדובר בדרך כלל בבני משפחה וחברים בעלי כוונות טובות, אך יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שכל תיק גירושין הוא מקרה פרטי שנובע על רקע שונה ומתאפיין בנתונים אינדיבידואליים אחרים, ורק לעורך דין המתמחה בדיני משפחה וגירושין יש את הכלים הנכונים למיפוי מצבו של הלקוח באספקט המשפטי, ומתוך כך לגזור תכנית פעולה התפורה על פי מידות.

  סוגיה הנוגעת למירוץ הסמכויות

  בדומה לכל תחום אחר, אין תחליף למומחיות. לפיכך, כל מי שתר אחר עורך דין גירושין בתל אביב, ירושלים, חיפה או בכל מקום בארץ, אזי מוטב לו להעדיף עו"ד המתמחה בדיני משפחה וגירושין ושמאחוריו עומד ניסיון רב ומוכח בתחום.

  זאת ועוד, כל מי שנתגבשה בלבו ההחלטה להתגרש ומבחינתו מדובר בהחלטה מוחלטת והבנה ברורה ששום פתרון אחר לא בא בחשבון ואינו רלוונטי, במקרה זה כדאי לו להיוועץ מוקדם ככל שניתן עם עו"ד מומחה, מאחר ובישראל קיים במערכת המשפט גורם ייחודי המוכר בכינוי "מירוץ הסמכויות".

  מירוץ הסמכויות נוגע לסוגיה היכן עדיף לפתוח את תיק הגירושין והאם לפנות אל הערכאה המשפטית הדתית (בית הדין הרבני) או אל הערכאה המשפטית האזרחית (בית המשפט לענייני משפחה).

  משרד עו"ד סולידי המעניק שירותי בוטיק

  להחלטה היכן לנהל את תיק הגירושין יש השלכות משמעותיות שיכולות לא פעם להכריע מראש את גורל התיק, אך היא קשורה לנסיבותיו הספציפיים של כל מקרה, ויש לבחון ולנתח כל מקרה לגופו. לפיכך, האמונה הרווחת שפתיחת תיק גירושין בבית המשפט לענייני משפחה מזכה בהכרח את הנשים ביתרון, בעוד שפתיחת התיק ברבנות לרוב עושה חסד עם הגברים, הנה מוטעית מיסודה.

  גם נקודת ההנחה ששכירת שרותיו של עורך דין גירושין בתל אביב עם מוניטין מפה והלאה ו\או משרד עורכי דין יקר ונוצץ, מבטיחה בהכרח ניצחון בתיק, היא הנחה שגויה, היות ולעתים קרובות נהוג בקרב עורכי דין בכירים לקבל את פני לקוחותיהם לפגישת הייעוץ הראשונית, אולם את עבודת השטח מבצעים עורכי דין מתמחים או זוטרים. המציאות מראה שמומלץ להעדיף משרד עו"ד קטן וסולידי המעניק שירותי בוטיק ומלווה את לקוחותיו לכל אורך הדרך.

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לייעוץ לחץ לכאן
   1
   Scan the code
   היי, כאן עו"ד ישי מויאל מומחה לענייני משפחה וגירושין.
   במה אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן