לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין גירושים

  אין זה פשוט עבור אף אדם לקבל את ההחלטה להתחיל תהליך גירושין. צריך לחשוב הרבה מאד לפני כן, צריך להבין את ההשלכות לטווח הקצר והארוך, במידה ומדובר בבני זוג שמנהלים משק בית ומשפחה צריך לקחת בחשבון את כל השינויים שיחולו על הילדים, הכספים והרכוש וחשוב לא פחות לקחת בחשבון שצריך לפנות אל עורך דין גירושים בין אם לצורך קבלת ייעוץ מקדים ובין אם נדרש ייצוג שלו לאורך התהליך כולו. לעורכי דין מנוסים שליווי לא מעט תהליכי גירושין יהיה ידע רב ונרחב והם יוכלו להציע הרבה מאד פתרונות לכל זוג או לקוח שפונה אליהם.

  מתי צריך לפנות אל עורך דין גירושים?

  מי שמגבש את ההחלטה להתגרש או במידה ומדובר בשני בני זוג שמבינים שזה הכיוון שלהם – צריכים לפנות אל עורך דין גירושים. זה יכול להיות עורך דין אחד שייצג את שניהם בהסכם גירושין ויכול גם להיות מצב שבו כל אחד מהם יהיה מיוצג באופן נפרד. עורך הדין ישמע מהם את מה שקרה ואת מה שהוביל לקבלת ההחלטה על הגירושין, יבין בדיוק מה יש להם – ילדים, דירה בבעלותם, נכסים נוספים, גובה הכנסות, רכוש נוסף או כספים משותפים וינחה בהתקדמות התהליך ובאופן שבו דברים צריכים להתבצע וידאג לאינטרסים של הלקוח שלו.

  לא מתגרשים ללא עורך דין

  אין זה מומלץ להגיע להחלטות ללא עורך דין גירושים צמוד שילווה את התהליך, שכן את ההסכם בסופו של דבר צריך לאשר בית המשפט ויש כללים ברורים ונוקשים מה צריך לכלול ההסכם ואיך הוא צריך להיות מנוסח. שני אנשים אקראיים שרוצים להתגרש לא יכולים לדעת מה מצופה מהם ולכן חשוב שהתהליך שלהם יעבור דרך עורך דין מנוסה שידאג גם לאווירה טובה ככל האפשר ביניהם וימצא את הדרך הנכונה עבורם.

  משרד עורכי דין ישי מויאל בעלי ניסיון רב בייצוג תהליכי גירושין בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים ומומלץ לפנות לקבלת ייעוץ פרטני, אישי ודיסקרטי לפני שמקבלים כל החלטה.

  עו"ד גירושין מומלץ

  מי שמקבל את ההחלטה להתגרש צריך לקחת בחשבון שהוא מתחיל תהליך שיש לו גם נגיעה משפטית ולכן עליו לחפש ולמצוא עו"ד גירושין מומלץ שילווה אותו וייצג אותו בתהליך. הסכם גירושין הוא הסכם שיש לו משמעויות והשלכות, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך וזהו הסכם שצריך להיות מאושר בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה. אין מדובר כאן בהסכמות שמבצעים שני הצדדים ביניהם ולכן חשוב שיהיה עורך דין בתמונה ויוודא שדואגים לכל נושא ומטפלים בכל עניין ועניין. בדרך זו אפשר גם להגיע להסכמות בנושאים שנחשבים לרגישים או אפילו נפיצים. בהרבה מאד מקרים עורכי הדין מרגיעים את הרוחות.

  איך יודעים מי נחשב עו"ד גירושין מומלץ?

  החיפוש אחר עורך דין אינו פשוט ויש חשיבות לבחירה בעורך דין מנוסה שיש לו רקע וניסיון בהרבה מאד תהליכי גירושין, מה שיבטיח ששש לו ידע נרחב לא רק באופן התהליך אלא גם במציאת פתרונות ורעיונות עבור הלקוחות שלו. עו"ד גירושין מומלץ הוא כזה שמי שמתחיל את התהליך ישמע את שמו ככזה שמשיג עבור הלקוחות שלו את מה שהם רוצים וחשוב להם שיישאר בחזקתם בסיום התהליך, שמצליח להשיג שיתוף פעולה והסכמות עם הצד השני והוא אסרטיבי כדי לצלוח גם תהליך קשה ומורכב שיש בו סערת רגשות או פעולות שמונעות מאגו אישי.

  לבחור עורך דין בקפידה ומחשבה מעמיקה

  עורכי דין שמתעסקים בהליכי גירושין נדרשים להיות אסרטיביים מאד, שלא לומר תקיפים מדי פעם. תהליכי גירושין יכולים להיות לא נעימים ולהיות מלווים במלחמות של ממש ועורכי דין מקצועיים ומנוסים צריכים לדעת איך להצליח בכל זאת למצוא את עמק השווה לפחות בכל מה שקשור לנושאים המשותפים שצריך לקבל בהם החלטות ולהגיע להסכמות. עו"ד גירושין מומלץ יהיה כזה שיש לו ניסיון גם במקרים קלים יותר וגם בכאלה שנחשבים למאתגרים וסבוכים יותר.

  משרד עורכי דין ישי מויאל מזמין אתכם לקבל כל שירות משפטי בדיני משפחה – ייעוץ אישי פרטני או ייצוג וליווי בתהליך מלא עם התאמה לצרכים והנתונים האישיים שלכם.

  עו"ד גירושין

  עורכי דין המתמחים בדיני המשפחה ומציעים שירותים שקשורים לגירושין עומדים לפעמים בפני אתגרים לא פשוטים. אין זה פשוט להתגרש ובמקרים רבים מעורבים בתהליך לא מעט רגשות קשים. כאשר אדם זה או אחר פונה אל עו"ד גירושין זה יכול להיות לצורך קבלת ייעוץ אישי ופרטני בנוגע לנושא אישי שמעסיק אותו וגם יכול להיות שזו תהיה תחילתו של תהליך גירושין. כך או כך – עורך הדין יוכל להסביר אודות התהליך, לסבר את האוזן בנושא העלות הכספית של התהליך, מה השלבים לביצוע ומה המטרה הסופית שהצדדים צריכים לשאוף להגיע אליה כמה שיותר מהר ועם כמה שיותר הסכמות.

  איך בוחרים עו"ד גירושין?

  לפעמים יש זמן להיפגש עם כמה עורכי דין ולפעמים הבחירה חייבת להתבצע בצורה מהירה, ממש מעכשיו לעכשיו. מכאן, אחד הדברים שהכי חשוב לשים אליהם לב ולבחור לפיו זה הניסיון והידע של עורך הדין – כמה תהליכים הוא ליווה, האם בתהליכים הוא הצליח להשיג את המטרות של הלקוח שלו, אפשר להתעניין בקרב חברים או מכרים גרושים האם הם מכירים עו"ד גירושין שמומלץ לפנות אליו, גם אם רק לצורך קבלת ייעוץ ראשוני וכך אט אט מגבשים דעה ומקבלים את ההחלטה אל מי הכי כדאי לפנות ובידי מי נותנים את האמון לייצג ולדאוג לאינטרסים לאורך התהליך מול בן או בת הזוג.

  החשיבות של בחירה מושכלת של עורך דין

  לא כל עורך דין מתמחה בהליכי גירושין ודווקא בנושא זה יש חשיבות גבוהה מאד לניסיון רב ככל האפשר ולידע מעמיק ורחב שיש לעורך הדין בתחום. זה מה שיעשה את ההבדל בין המצב שבו הלקוח יקבל כל מה שהוא רוצה לבין מצב שבו הצד השני יצליח להשיג את המטרות שלו. עו"ד גירושין שבוחרים בו חייב להיות מנוסה, אסרטיבי וכזה שלא בוחל באמצעים, כמו גם בעל חשיבה יצירתית שבזכותה אפשר יהיה להציע הצעות אטרקטיביות לצד השני.

  מתעניינים בייעוץ בנוגע לגירושין? פנו אל משרד עורכי דין ישי מויאל ותקבלו את המענה המתאים והדרשו לכם.

  קידום עורכי דין קידום עורכי דין
  לייעוץ לחץ לכאן
  1
  Scan the code
  היי, כאן עו"ד ישי מויאל מומחה לענייני משפחה וגירושין.
  במה אוכל לעזור?
  דילוג לתוכן