לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מחפשים עורך דין לענייני משפחה? קבלו כמה טיפים

  החלטתם לפרק את החבילה? בחירת עורך דין לענייני משפחה איננה דבר של מה בכך, היות ובמקרים רבים מדובר בהחלטה שעשויה להכריע האם אתם פונים לכיוון הניצחון או התבוסה. בשוק ישנם עורכי דין שונים שכל אחד מהם מנהל את ההליכים בדרך אחרת. ישנם כאלו הנוהגים להגיש תביעות סטנדרטיות, בעוד אחרים עוסקים בתכנון אסטרטגי התפור בדיוק למידותיו של הלקוח.

  עורך הדין שי מויאל מציין שכל תיק גירושין מהווה כמעין עולם ומלואו, שבתוכו מסתתרים סיפורים שונים עם נתונים ומאפיינים הספציפיים למקרה הפרטי. במהלך החיפוש אחר עורך דין לענייני משפחה, מומלץ שלא להסתמך על המלצות בלבד, אלא לבדוק את כישוריו, ניסיונו ותחום התמחותו בטרם שכירת שירותיו.

  להעדיף את השכרת שירותיו של עורך דין לענייני משפחה על פני עורך דין כללי

  באופן כללי, כשמדובר בהליכי גירושין, כדאי להעדיף את השכרת שירותיו של עורך דין לענייני משפחה על פני עורך דין כללי או כזה המתמחה בתחומים אחרים, מאחר ועורכי דין לענייני גירושין מופיעים בעיקר בפני בתי המשפט לענייני משפחה כמו גם בתי הדין הרבניים, בעוד שעורכי דין המתמחים בתחומים אחרים נוהגים להופיע בבתי משפט אחרים.

  מדובר בשוני כה רב בין התחומים, עד שעורכי דין רבים מקרב אלו העוסקים בתחומים אחרים יעדיפו לשכור את שירותיו של עורך דין לענייני משפחה במידה והם מעוניינים להתגרש. בנוסף, מומלץ לקחת בעירבון מוגבל את מידת הפרסום והוותק הנזקפים לזכותו של עורך הדין כמו גם התעריף שהוא נוהג לגבות מלקוחותיו.

  עו"ד שקונה את פרסומו ברגע

  עורך הדין שי מויאל מסביר שלעתים קרובות קורה שעורך דין לענייני משפחה או כל עו"ד מתחום אחר קונה את פרסומו ברגע בזכות ייצוג לקוחות מפורסמים, השתתפות באירועים פוליטיים או חברתיים מתוקשרים או השקעה מרובה ביחסי ציבור, ולאו דווקא בעקבות פסקי דין ותקדימים משפטיים הנזקפים לזכותו, ניצחונות שהשיג או פרסים שקיבל.

  כמו כן, הוותק עשוי, אמנם, להעיד על ניסיון, אולם הוא אינו בהכרח מדד לניבוי סיכויי הזכייה במשפט. המציאות מלמדת שהאיכות איננה נגזרת של ותק, ולא פעם קורה שוותק רב מדי מוביל את עורכי הדין לשחיקה, קיפאון מחשבתי, שאננות וחוסר עניין, בעוד שעורכי דין צעירים בתחילת דרכם עשויים להתאפיין בלהט רב, רצון עז להצליח, יצירתיות, מקוריות וחשיבה מחוץ לקופסה.

  בתקופה שבה מתערערת לה המערכת הזוגית ואתם שרויים במשבר זוגי, הרגשות הופכים לסוערים והחשיבה נעשית מבולבלת. דווקא אז צצים להם "יועצים" כאלו ואחרים שכוונותיהם אולי טובות, אבל העצות לא תמיד.

  עורך הדין שי מויאל מסביר שבנסיבות הללו מומלץ להסתייע בשירותיו של עו"ד במתמחה בדיני משפחה ושצבר ניסיון ומומחיות בתחום, כדי שייטול על עצמו את ניהול התיק. כשמדובר בתחום דיני משפחה, אין תחליף למומחיות מאחר וההליכים וההתדיינותבבתי הדין הרבנייםובבתיהמשפט לעניינימשפחה שונים במהותםמבתימשפט לעניינים אחרים, כשחוסר בקיאות וידע מעמיק בדיני משפחה עלול להיות קריטי ולהכריע את גורל התיק.

  עורך דין לענייני משפחה: בחירת המשרד

  כשנזקקים לשירותיו של עורך דין לענייני משפחה, כדאי דווקא להעדיף "משרד בוטיק" המתמחה בתחום ומעניק ליווי לכל אורך הדרך החל מפגישת הייעוץ עם הלקוח ועד לתום ההליכים, כאשר בכל זמן נתון יש ללקוח כתובת ברורה לאן לפנות, כשכלל האחריות והחומרים בתיק מרוכזים לפתחו. שירות בוטיק מבטיח את זמינות עורך הדין בטווח זמן קצר והיכולת להשיגו ולשוחח עימו ישירות, ובפרט כשמדובר במקרים דחופים.

  כמו כן, מומלץ לבחור עורך דין שיודע להתאים את עצמו לרצון הלקוח ולאופיו. אם למשל מדובר בגירושין אזי עו"ד לענייני גירושין ואחד כזה שיוכל להיות לוחמני שצריך ומנגד, כזה שיוכל לנהוג גם בדרכי שלום ופשרה שאפשר. משרדו של עורך הדין שי מויאל עסק בלא מעט תיקים שונים בתחום כשכל תיק הצריך אופן התנהלות ספציפי ומותאם ללקוח.

  לקוחות מספרים על השירות שלי

  כוכבית שטיינברג
  כוכבית שטיינברג
  2023-07-26
  עורך דין לגירושין משכמו ומעלה. שרותי ומקצועי ברמה גבוהה ממליצה בחום
  Rafi Aviram
  Rafi Aviram
  2023-07-25
  אני רוצה להמליץ ​​בחום על שי מויאל כעורך דין גירושין. לאורך תהליך הגירושין שלי, שי הפגין מקצועיות יוצאת דופן, מסירות ומומחיות שתרמו רבות לפתרון מוצלח. מהייעוץ הראשוני שלנו, התרשמתי מהיכולת של שי להקשיב בתשומת לב לחששות שלי ולתת הדרכה מחושבת. הוא הפגין הבנה עמוקה של המורכבות הכרוכה בתיקי גירושין והציע פתרונות מותאמים אישית שמתאימים למצב הספציפי שלי. לאורך כל ההליך המשפטי, שי תמיד היה נגיש ונגיש, והשיב מיד לכל שאלה או פניה שהיו לי. כישורי התקשורת והנכונות שלו להסביר עניינים משפטיים בצורה ברורה ומובנת היו יקרי ערך עבורי, במיוחד בתקופה כל כך מאתגרת. מומחיותו המשפטית של שי באה לידי ביטוי בגישתו האסטרטגית לטיפול בתיק שלי. הוא ניווט את נבכי דיני הגירושין בביטחון ובמיומנות, והבטיח שהזכויות והאינטרסים שלי יהיו מוגנים בכל שלב של הדרך. תשומת הלב שלו לפרטים והיסודיות בהכנת תיעוד וראיות היו מרשימות. יתרה מכך, האופי החמלה והאמפתי של שי סיפק לי את התמיכה שהייתי צריך בתקופה תובענית רגשית. הוא הראה אכפתיות אמיתית לרווחתי והרגיע אותי ללא הרף שהוא מחויב להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורי ועבור משפחתי. בזכות המסירות והעבודה הקשה של שי, הגירושים שלי הושלמו בצורה חלקה, וכעת אני יכול להתקדם בחיי בתחושת ביטחון וסגירות. לסיכום, אני ממליץ בלב שלם על שי מויאל כעורך דין גירושין. מומחיותו המשפטית, המקצועיות והדאגה האמיתית ללקוחותיו הופכים אותו לבחירה יוצאת דופן עבור כל מי שזקוק לייצוג דיני משפחה. בכנות, רפאל אבירם
  ליהי שרמן
  ליהי שרמן
  2023-07-25
  בעקבות מעבר דירה הייתי זקוקה באופן מיידי להצהרת עורך דין על שינוי כתובת שאוכל לדאוג לשיבוץ בגן אחר. שי הבין את הדחיפות ומצא זמן לסייע לי בחיוך, שירותיות, אדיבות ומקצועיות רבה. ממליצה בחום!
  n9cho_99
  n9cho_99
  2019-09-10
  הם עורכים את הדין

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לייעוץ לחץ לכאן
   1
   Scan the code
   היי, כאן עו"ד ישי מויאל מומחה לענייני משפחה וגירושין.
   במה אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן