לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עו"ד לענייני משפחה: מתגרשים? נזקקים להסכם ממון? צוואה?

  מתגרשים? סובלים מאלימות במשפחה? נזקקים להסכם גירושין, הסכם ממון או צוואה? בנסיבות הללו מומלץ בסיוע של עו"ד לענייני משפחה שיספק מידע מקצועי בכל הנושאים הנוגעים לדיני משפחה ושעשויים להגיע בשלב כלשהו לדיון בבית המשפט או בית הדין הרבני, זאת במטרה להטיב ולהבין את כל האפשרויות אשר עומדות בפניכם.

  עורך הדין שי מויאל מסביר שישנם מצבים שבהם נזקקים לשירות של עורך דין מקצועי, מנוסה, אמין ודיסקרטי המתמחה בדיני משפחה, ובפרט במצבים המתאפיינים ברמת הרגישות גבוהה, כמו במקרים שבהם מעורבים ילדים, מוות, או אלימות במשפחה, שכן, בנסיבות הללו יודע עורך הדין כיצד לתכנן את ההתנהלות בצורה חכמה ונכונה, ולשרת את מטרתכם בדרך האופטימלית.

  דיני משפחה נמנים עם המורכבים מבין הדינים מעצם עיסוקם נושאים רגישים בענייני המעמד האישי וכל החובות והזכויות הנגזרות מניהול התא המשפחתי. מעצם מורכבותו המשפטית של התחום והשלכותיו בעיצוב עתידו של האדם, ישנה לבחירת עורך הדין חשיבות מכרעת.

  בנוסף, מיקום משרד העו"ד הוא דבר שאין לזלזל בו. עו"ד גירושין בתל אביב יתאים לרוב תושבי הארץ מכיוון שהוא במרכז הארץ ונגיש מאד.

  תחומי עיסוקיו של עו"ד לענייני משפחה

  תחומי עיסוקיו של עו"ד לענייני משפחה חולשים על מגוון רחב של נושאים שונים, בהם גירושין (עריכת הסכמי גירושין, גישור, ניהול תיק גירושין לרבות חלוקת רכוש, הסדרי ראייה ומשמורת מזונות ילדים אישה, ייצוג בערכאות השונות ועוד) ועריכת הסכמים (לדוגמה ניסוח הסכמי ממון והסכמי גירושין), צוואות וירושות (עריכת צוואות, גישור ירושה, הגשת בקשה לקיום צוואה וכדומה).

  תחומים נוספים נוגעים לניהול סכסוכים שנתגלעו בתוך התא המשפחתי (כמו לדוגמה סכסוכים שמקורם בחובות כספיים או בשותפויות עסקיות משפחתיות), סיוע בקבלת סעדים זמניים (צווי מניעה, צווי הרחקה, צווי עיכוב יציאה מהארץ, עיקולים וכיוצא בזה), וכן ייעוץ, סיוע, וליווי משפטי בכל הקשור לפרוצדורה הנוגעת לתהליך האימוץ והאפוטרופסות.

  עו"ד לענייני גירושין: נושא משמורת הילדים

  אין עוררין על כך שנושא המשמורת והסדרי הראיה של הילדים מהווה את אחד מהנושאים הרגישים ביותר אצל זוגות הנמצאים בהליכי גירושין. עורך הדין שי מויאל מציין שחובה להציב את טובת הילדים במרכז ולא לנסות לעשות בהם שימוש כדי להשיג השגות כאלו ואחרות.

  ההמלצה נכונה ונבונה גם כשמדובר בהליכי גירושין מכוערים שבהם כל צד "מוציא החוצה את הכביסה המלוכלכת", שולף ציפורניים ומנסה להתנגח במטרה למשוך אל כיוון שלו, מה שעלול להקשות עוד יותר על התהליך ולדרוש הכרעה בבית המשפט.

  בנסיבות הללו, יוכלו עו"ד לענייני משפחה לכוון את לקוחותיהם כיצד לנהוג במקרים שאין בהם הסכמה, וייעצו להם על פי רוב שלא לנקוט וגם לא להיכנע לאיומים וסחיטות, היות ובית המשפט מקפיד להחשיב את טובת הילד כשיקול מרכזי ולבחון כל מקרה לגופו בהכרעה הנוגעת למשמורת על הילדים.

  הסכמי ממון וידועים בציבור

  עו"ד לענייני משפחה מטפל, בין היתר, בנושא הסכמי ממון וידועים בציבור. ככלל, הסכם ממון שמנוסח באופן מקצועי, מהווה רכיב מכריע במתכון לזוגיות מאושרת בחיים המשותפים, תוך הימנעות מראש מבעיות הקשורות לכסף שעלולות לצוץ ולהגיח בשלב כלשהו בטווח העתידי.

  הסכמי הממון מסווגים לשלוש קטגוריות שהן: הסכם ממון שלפני הנישואין, הסכם ממון לזוגות נשואים או לזוגות הידועים בציבור. עורך הדין שי מויאל מדגיש שלאחר עריכת הסכם הממון בין שני הצדדים, הוא טעון אישור של בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני וחובה להקפיד על כך על מנת שההסכם יקבל תוקף.

  נושא רגיש וסבוך נוסף נוגע לזוגות הידועים בציבור שמעוניינים להעניק למערכת היחסים שהם מקיימים תוקף משפטי. חוזה זה, המוכר גם בכינוי "נישואי חוזה", אינו תקף, אמנם, במשרד הפנים, אך הוא עשוי לזכות בהגנה משפטית על ידי חוקים הרלוונטיים לידועים בציבור.

  ייעוץ נכון בטיימינג הנכון

  עו"ד לענייני משפחה הבקיא ומתמחה ברזי החוק ונפתוליו עד לדקויות ולשינויים הקלים שבקלים, עשוי לספק מענה אסטרטגי מהיר ואיכותי, כשייעוץ נכון בטיימינג הנכון עשוי לא אחת לטרוף את הקלפים ולהטות את הכף לטובתו של הלקוח המיוצג על ידו. אחת מהדוגמאות הקלסיות באה לביטוי במירוץ הסמכויות. המציאות מלמדת שמי ש"נותן את הטון" במקרים רבים בהליכי הגירושין הנו הצד הפותח תיק בערכאה הרצויה לו.

  ואולם, עורך הדין שי מויאל מדגיש שבנסיבות הללו לא תמיד יודע האדם מה באמת טוב עבורו, ובפרט כשבהליכי הגירושין מעורבים ברגשות עוצמתיים העלולים להוביל להחלטות בלתי-רציונליות ולעתים אף הרסניות. בסיטואציות רגישות, עדינות ונפיצות מעין אלו, ייעוץ וליווי משפטי איכותי על ידי עורך דין מנוסה משמעו להתחיל את ההליך ברגל ימין ולהימנע ממכשולים הנקרים בדרך.

  אין מאמר זה מהווה תחליף לייעוץ משפטי

  לקוחות מספרים על השירות שלי

  כוכבית שטיינברג
  כוכבית שטיינברג
  2023-07-26
  עורך דין לגירושין משכמו ומעלה. שרותי ומקצועי ברמה גבוהה ממליצה בחום
  Rafi Aviram
  Rafi Aviram
  2023-07-25
  אני רוצה להמליץ ​​בחום על שי מויאל כעורך דין גירושין. לאורך תהליך הגירושין שלי, שי הפגין מקצועיות יוצאת דופן, מסירות ומומחיות שתרמו רבות לפתרון מוצלח. מהייעוץ הראשוני שלנו, התרשמתי מהיכולת של שי להקשיב בתשומת לב לחששות שלי ולתת הדרכה מחושבת. הוא הפגין הבנה עמוקה של המורכבות הכרוכה בתיקי גירושין והציע פתרונות מותאמים אישית שמתאימים למצב הספציפי שלי. לאורך כל ההליך המשפטי, שי תמיד היה נגיש ונגיש, והשיב מיד לכל שאלה או פניה שהיו לי. כישורי התקשורת והנכונות שלו להסביר עניינים משפטיים בצורה ברורה ומובנת היו יקרי ערך עבורי, במיוחד בתקופה כל כך מאתגרת. מומחיותו המשפטית של שי באה לידי ביטוי בגישתו האסטרטגית לטיפול בתיק שלי. הוא ניווט את נבכי דיני הגירושין בביטחון ובמיומנות, והבטיח שהזכויות והאינטרסים שלי יהיו מוגנים בכל שלב של הדרך. תשומת הלב שלו לפרטים והיסודיות בהכנת תיעוד וראיות היו מרשימות. יתרה מכך, האופי החמלה והאמפתי של שי סיפק לי את התמיכה שהייתי צריך בתקופה תובענית רגשית. הוא הראה אכפתיות אמיתית לרווחתי והרגיע אותי ללא הרף שהוא מחויב להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורי ועבור משפחתי. בזכות המסירות והעבודה הקשה של שי, הגירושים שלי הושלמו בצורה חלקה, וכעת אני יכול להתקדם בחיי בתחושת ביטחון וסגירות. לסיכום, אני ממליץ בלב שלם על שי מויאל כעורך דין גירושין. מומחיותו המשפטית, המקצועיות והדאגה האמיתית ללקוחותיו הופכים אותו לבחירה יוצאת דופן עבור כל מי שזקוק לייצוג דיני משפחה. בכנות, רפאל אבירם
  ליהי שרמן
  ליהי שרמן
  2023-07-25
  בעקבות מעבר דירה הייתי זקוקה באופן מיידי להצהרת עורך דין על שינוי כתובת שאוכל לדאוג לשיבוץ בגן אחר. שי הבין את הדחיפות ומצא זמן לסייע לי בחיוך, שירותיות, אדיבות ומקצועיות רבה. ממליצה בחום!
  n9cho_99
  n9cho_99
  2019-09-10
  הם עורכים את הדין

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לייעוץ לחץ לכאן
   1
   Scan the code
   היי, כאן עו"ד ישי מויאל מומחה לענייני משפחה וגירושין.
   במה אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן