לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מתגרשים? טיפים טובים לבחירת עו"ד לענייני משפחה!

  מתגרשים? מחפשים עו"ד לענייני משפחה? במידה והחלטתם לפרק את החבילה, בחירת עורך הדין שיטפל בתיק הגירושין שלכם מהווה את אחת מן ההחלטות החשובות ביותר שאתם צפויים לעשות בחייכם, היות ולעתים קרובות היא זו שעשויה להכריע בשאלה הקריטית: האם פניכם אל הניצחון או אל התבוסה.

  עו"ד ישי מויאל מסביר שישנם עורכי דין שנוהגים להגיש תביעות סטנדרטיות ומייחלים לטוב, בעוד שישנם גם כאלו העוסקים בתכנון אסטרטגי שתפור בדיוק על פי מידותיו של הלקוח. חשוב להדגיש שכל תיק גירושין מהווה עולם ומלואו, שמתמקד באנשים שונים, וברקע, בעיות ונתונים שונים, הספציפיים לכל מקרה ומקרה. לפיכך נדרשת אינטגרציה ברמה גבוהה, כזאת המאפשרת התמודדות עם מכלול הנתונים המאפיינים את המקרה הפרטני שלכם.

  היכולת ליצור "יש מאין" גם במצבים שנדמים כאבודים ובלתי אפשריים

  אחת מעצות הזהב היא להעדיף את שירותיו של עו"ד לענייני משפחה ושיהיה כמובן עורך דין משפחה מומלץ המתמחה בתחום הגירושין. יחד עם זאת, גם כשמדובר בעו"ד העוסק בתחום, חשוב להפעיל את שיקול הדעת ולבדוק את כישוריו והצלחותיו בפועל, ולא להסתפק בהמלצות של מכרים בלבד.

  עו"ד ישי מויאל מציין שמומלץ לברר ולהשוות בין האסטרטגיות המוצעות על ידי כמה עורכי דין לטיפול בבעייתכם. על עורך הדין להציג בפני לקוחו אסטרטגיה מגובשת, בהירה וברורה, יחד עם שלבי ביצוע ולוחות זמנים.

  הניסיון מלמד שהאסטרטגיה הטובה ביותר איננה נשענת על החוק היבש, שאותו מכירים עורכי הדין, אלא דווקא על שילוב של חשיבה מקורית, יצירתיות ואינטגרציה של כל עובדות המקרה, תוך הפגנת כישורים ליצירת "יש מאין" גם במצבים שנדמים מראש, לכאורה, כמקרים אבודים ובלתי אפשריים.

  עניין הוותק והניסיון

  כלל ברזל נוסף נוגע לעניין הוותק והניסיון. גם כשמדובר בעו"ד לענייני משפחה, אין לקבל את ההחלטה לשכור את שירותיו של עורך דין זה או אחר על סמך היותו "20 שנה במקצוע" מהסיבה שוותק איננו ערובה לניצחון.

  ברם, המציאות מלמדת שהאיכות אינה נגזרת של ותק וניסיון, ולא פעם קורה שוותק רב מדי מוביל דווקא לחוסר עניין, חוסר ערנות וקיפאון מחשבתי. חשוב להבין שבעידן העכשווי, הידע נרכש לאו דווקא מניסיון, אלא בעיקר מקריאת ספרים, היכרות עם מחקרים, בקיאות בשימוש במאגרי מידע ממוחשבים, דברים שהם על פי רוב נחלת עורכי דין צעירים יותר.

  השילוב המנצח במקרים רבים כולל בתוכו ניסיון של כמה שנים המשולב בידע רב וטכנולוגיה גבוהה, תוך שהם מיושמים בשיטות מתקדמות כמו עבודת צוות, סיעור מוחות, גישה אינטרדיסציפלינרית וכיוצא בזה.

  עו"ד ישי מויאל מסביר שהמונח "ענייני משפחה" חולש על מגוון רחב של תחומים שונים כגון הסכמי ממון לפני ובמהלך חיי הנישואין, כתובות, נישואים אזרחיים, צוואות וירושות וכן הלאה. אולם, להבדיל מעניינים ותחומים אחרים, ענייני משפחה עשויים להיות נושא עדין, רגיש ונפיץ במיוחד, ובפרט כשמעורבים בו ילדים, בגידות, אלימות במשפחה, רכוש רב, ריקון חשבונות בנק משותפים וניסיון להעלים נכסים.

  דווקא בתקופה שבה מתערערת המערכת הזוגית, החשיבה נעשית מבולבלת והרגשות הופכים לסוערים, עשויים לצוץ להם לא מעט "יועצים" למיניהם, שכוונותיהם אמנם טובות, אך העצות שלהם לא תמיד, ובמקרים מסוימים עלולות העצות הללו להחמיר אף יותר את המצב שסבוך ומורכב מלכתחילה.

  העדפת שירותיו של עו"ד המתמחה בדיני משפחה על פני עו"ד כללי

  לפיכך, כשהדבר נוגע לתחום דיני משפחה גירושין, מוטב להסתייע בשירותיו של עורך דין לענייני משפחה ושמאחוריו עומדים ניסיון וותק רב, כדי שייטול לידיו את ניהול התיק וניווטו.

  עו"ד ישי מויאל מציין שההתדיינות וההליכים בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים שונים בתכלית מבתי משפט העוסקים בעניינים אחרים, כשהיעדר בקיאות וידע מעמיק בכל הקשור לדיני משפחה והתנהלות ההליכים עלולים לעתים להפוך לקריטיים ואף להכריע את גורלו של התיק.

  המשמעות היא שכדאי להעדיף את שירותיו של עו"ד המתמחה בדיני משפחה על פני עו"ד כללי או עו"ד המתמחה בתחומים אחרים. יחד עם זאת, עו"ד ישי מויאל מדגיש שאין פירושה של המלצה זו שחייבים לשכור את שירותיו של משרד עורכי דין היקר ו\או היוקרתי ביותר.

  העדפת שירותיו של משרד בוטיק איכותי וסולידי על פני משרד גדול ונוצץ

  כשנזקקים לשירותי עורך דין לענייני משפחה, מוטב להעדיף דווקא את שירותיו של "משרד בוטיק" איכותי וסולידי על פני משרד גדול יוקרתי ונוצץ עם מוניטין מפה והלאה, מאחר שלעתים קרובות נהוג במשרדים הללו שעורכי הדין הבכירים אכן מקבלים בפגישות הייעוץ את פני לקוחותיהם, ואולי גם מלווים אותם לדיונים, אולם מי שמבצע את עבודות השטח הסיזיפיות ומכין את כתבי הטענות בתיקים השונים, הם בדרך כלל עורכי הדין הזוטרים ו\או מתמחים.

  יתרה מכך, באותם המשרדים היוקרתיים מקובל על פי רוב שעוה"ד הזוטרים הם אלו שמתלווים אל הלקוחות בדיונים המקדמיים, ואילו עורכי הדין הבכירים טורחים להגיע רק בשלב דיון ההוכחות, מה שיכול להוביל לסטיות בקו המנחה ולהקשות על ניהול התיק.

  לקוחות מספרים על השירות שלי

  כוכבית שטיינברג
  כוכבית שטיינברג
  2023-07-26
  עורך דין לגירושין משכמו ומעלה. שרותי ומקצועי ברמה גבוהה ממליצה בחום
  Rafi Aviram
  Rafi Aviram
  2023-07-25
  אני רוצה להמליץ ​​בחום על שי מויאל כעורך דין גירושין. לאורך תהליך הגירושין שלי, שי הפגין מקצועיות יוצאת דופן, מסירות ומומחיות שתרמו רבות לפתרון מוצלח. מהייעוץ הראשוני שלנו, התרשמתי מהיכולת של שי להקשיב בתשומת לב לחששות שלי ולתת הדרכה מחושבת. הוא הפגין הבנה עמוקה של המורכבות הכרוכה בתיקי גירושין והציע פתרונות מותאמים אישית שמתאימים למצב הספציפי שלי. לאורך כל ההליך המשפטי, שי תמיד היה נגיש ונגיש, והשיב מיד לכל שאלה או פניה שהיו לי. כישורי התקשורת והנכונות שלו להסביר עניינים משפטיים בצורה ברורה ומובנת היו יקרי ערך עבורי, במיוחד בתקופה כל כך מאתגרת. מומחיותו המשפטית של שי באה לידי ביטוי בגישתו האסטרטגית לטיפול בתיק שלי. הוא ניווט את נבכי דיני הגירושין בביטחון ובמיומנות, והבטיח שהזכויות והאינטרסים שלי יהיו מוגנים בכל שלב של הדרך. תשומת הלב שלו לפרטים והיסודיות בהכנת תיעוד וראיות היו מרשימות. יתרה מכך, האופי החמלה והאמפתי של שי סיפק לי את התמיכה שהייתי צריך בתקופה תובענית רגשית. הוא הראה אכפתיות אמיתית לרווחתי והרגיע אותי ללא הרף שהוא מחויב להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורי ועבור משפחתי. בזכות המסירות והעבודה הקשה של שי, הגירושים שלי הושלמו בצורה חלקה, וכעת אני יכול להתקדם בחיי בתחושת ביטחון וסגירות. לסיכום, אני ממליץ בלב שלם על שי מויאל כעורך דין גירושין. מומחיותו המשפטית, המקצועיות והדאגה האמיתית ללקוחותיו הופכים אותו לבחירה יוצאת דופן עבור כל מי שזקוק לייצוג דיני משפחה. בכנות, רפאל אבירם
  ליהי שרמן
  ליהי שרמן
  2023-07-25
  בעקבות מעבר דירה הייתי זקוקה באופן מיידי להצהרת עורך דין על שינוי כתובת שאוכל לדאוג לשיבוץ בגן אחר. שי הבין את הדחיפות ומצא זמן לסייע לי בחיוך, שירותיות, אדיבות ומקצועיות רבה. ממליצה בחום!
  n9cho_99
  n9cho_99
  2019-09-10
  הם עורכים את הדין

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לייעוץ לחץ לכאן
   1
   Scan the code
   היי, כאן עו"ד ישי מויאל מומחה לענייני משפחה וגירושין.
   במה אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן