לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מחפשים עורך דין המטפל בנושא גירושין? הכתבה הזו מיועדת לכם!

  שוקלים לפרק את החבילה? מחפשים עורך דין שילווה אתכם בתהליך גירושין? המציאות מלמדת שבחירתו של עורך הדין שיטפל בהליכי הגירושין מהווה את אחת מן ההחלטות המשמעותיות והגורליות ביותר במהלך החיים, היות ולעתים קרובות היא זו שעשויה להכריע בשאלת סיכויי הניצחון שלכם, או שפניכם חלילה אל התבוסה.

  עורך הדין ישי מויאל מסביר שלכל עורך דין יש טקטיקות שונות לניהול הליכי הגירושין, וישנם כאלו שנוהגים להגיש תביעות סטנדרטיות ולייחל לטוב, בעוד שאחרים ינקטו בתכנון אסטרטגי יסודי ומעמיק שנתפר בדיוק למידותיו של הלקוח. לדברי עורך הדין ישי מויאל, כל תיק גירושין מהווה מקרה ספציפי בפני עצמו, עם נתונים שונים ובעיות ייחודיות המאפיינות אותו, כך שלא ניתן לטפל בתיקי הגירושין על פי תבנית זהה.

  עורך דין מומלץ: אסטרטגיה בהירה ומגובשת שמותאמת לנתונים הספציפיים שלכם

  במידה והחלטתם לפרק את החבילה ואתם מחפשים עורך דין גירושין מומלץ, כדאי שלא להסתמך על המלצות של אחרים בלבד, אלא לקחת את ההמלצה בעירבון מוגבל, לקבוע פגישת ייעוץ ולבדוק באופן עצמאי, שכן אנשים עשויים להמליץ על עורך דין זה או אחר מבלי שהם מכירים אותו אישית, או ששכרו את שירותיו בעניין כלשהו, שאיננו עוסק בתחום הגירושין.

  במהלך פגישת הייעוץ עם עורך הדין, יש לברר את האסטרטגיה המוצעת על ידיו לטיפול במקרה הפרטי שלכם, ולהעדיף לשכור את שירותיו של זה המציג אסטרטגיה בהירה ומגובשת, כזו המותאמת לנתונים הספציפיים, וכוללת, בין היתר, שלבי ביצוע ולוחות זמנים. ראוי לציין שאסטרטגיה טובה איננה נשענת על החוק היבש בלבד, אלא משולבת במקוריות ויצירתיות, ומהווה אינטגרציה של כל העובדות ופרטי המקרה.

  מחלוקת בקרב בני זוג בנוגע לחלוקת הרכוש ושיקולים שלא ניתנים לכימות כספי

  חשוב להדגיש שעורך דין מומלץ בתחום הגירושין איננו בהכרח חייב להיות בעל ותק של "25 שנים במקצוע", מפורסם או היקר ביותר, שכן הפרמטרים הללו אינם ערובה לניצחון. המציאות מראה שוותק רב אינו מעיד על איכות, ועורכי דין ותיקים רבים עלולים במרוצת הזמן לאבד את הלהט שאפיין אותם בתחילת דרכם ו\או ללקות בקיבעון מחשבתי.

  כמו כן, ישנם עורכי דין מפורסמים שקנו את עולמם ברגע בעקבות תיקים מתוקשרים, השתתפותו באירועים חברתיים ויחסי ציבור מרובים. ישנם גם עו"ד גירושין הכי טובים שמשרים ביטחון

  באופן כללי, ככל שהמחלוקת בקרב בני הזוג בנוגע לחלוקת הרכוש הנה גדולה יותר, ובפרט כשמעורבים במחלקות שיקולים שלא ניתנים לכימות כספי (סרבנות גט, זירוז הליכי הגט, חזקה על הילדים וכיוצא בזה), כך עולה גם הכדאיות לשכירת שירותיו של עורך דין מקצועי ואיכותי יותר, היות ובנסיבות הללו הופך התשלום לעורך הדין לעניין זניח.

  לקוחות מספרים על השירות שלי

  כוכבית שטיינברג
  כוכבית שטיינברג
  2023-07-26
  עורך דין לגירושין משכמו ומעלה. שרותי ומקצועי ברמה גבוהה ממליצה בחום
  Rafi Aviram
  Rafi Aviram
  2023-07-25
  אני רוצה להמליץ ​​בחום על שי מויאל כעורך דין גירושין. לאורך תהליך הגירושין שלי, שי הפגין מקצועיות יוצאת דופן, מסירות ומומחיות שתרמו רבות לפתרון מוצלח. מהייעוץ הראשוני שלנו, התרשמתי מהיכולת של שי להקשיב בתשומת לב לחששות שלי ולתת הדרכה מחושבת. הוא הפגין הבנה עמוקה של המורכבות הכרוכה בתיקי גירושין והציע פתרונות מותאמים אישית שמתאימים למצב הספציפי שלי. לאורך כל ההליך המשפטי, שי תמיד היה נגיש ונגיש, והשיב מיד לכל שאלה או פניה שהיו לי. כישורי התקשורת והנכונות שלו להסביר עניינים משפטיים בצורה ברורה ומובנת היו יקרי ערך עבורי, במיוחד בתקופה כל כך מאתגרת. מומחיותו המשפטית של שי באה לידי ביטוי בגישתו האסטרטגית לטיפול בתיק שלי. הוא ניווט את נבכי דיני הגירושין בביטחון ובמיומנות, והבטיח שהזכויות והאינטרסים שלי יהיו מוגנים בכל שלב של הדרך. תשומת הלב שלו לפרטים והיסודיות בהכנת תיעוד וראיות היו מרשימות. יתרה מכך, האופי החמלה והאמפתי של שי סיפק לי את התמיכה שהייתי צריך בתקופה תובענית רגשית. הוא הראה אכפתיות אמיתית לרווחתי והרגיע אותי ללא הרף שהוא מחויב להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורי ועבור משפחתי. בזכות המסירות והעבודה הקשה של שי, הגירושים שלי הושלמו בצורה חלקה, וכעת אני יכול להתקדם בחיי בתחושת ביטחון וסגירות. לסיכום, אני ממליץ בלב שלם על שי מויאל כעורך דין גירושין. מומחיותו המשפטית, המקצועיות והדאגה האמיתית ללקוחותיו הופכים אותו לבחירה יוצאת דופן עבור כל מי שזקוק לייצוג דיני משפחה. בכנות, רפאל אבירם
  ליהי שרמן
  ליהי שרמן
  2023-07-25
  בעקבות מעבר דירה הייתי זקוקה באופן מיידי להצהרת עורך דין על שינוי כתובת שאוכל לדאוג לשיבוץ בגן אחר. שי הבין את הדחיפות ומצא זמן לסייע לי בחיוך, שירותיות, אדיבות ומקצועיות רבה. ממליצה בחום!
  n9cho_99
  n9cho_99
  2019-09-10
  הם עורכים את הדין

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לייעוץ לחץ לכאן
   1
   Scan the code
   היי, כאן עו"ד ישי מויאל מומחה לענייני משפחה וגירושין.
   במה אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן