לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  כמה דברים שכדאי לדעת על בחירת עורך דין להסכם גירושין

  החלטתם לפרק את החבילה? מחפשים עורך דין להסכם גירושין? מבחן המציאות מראה שברית הזוגיות כבר מזמן איננה במתכונת של חתונה קתולית, ומה שנדמה מתחת לחופה כברית נצחית לעולמי עד, עשוי להצטייר במרוצת השנים בגוונים הרבה פחות וורודים ופסטורליים. עורך הדין ישי מויאל מציין שלפי הנתונים הסטטיסטיים, כחמישית מהזוגות הנשואים צפויים להיפגש על מדרגות הרבנות בתוך 15 שנים או פחות, בעקבות זוגיות שעלתה על שרטון.

  עוד בענייני גירושין, במהלך הגירושין עשויות להתעורר סוגיות בוערות רבות הדורשות את פתרונן, שהבולטות שבהן נוגעות להסדרת המשמורת על הילדים, זמני השהות, חלוקת רכוש המשותף, ענייני המזונות וכל פרט ופרט שרלוונטי למי מבין הצדדים. מאחר ומדובר בתהליך משמעותי ורגיש מאין כמותו, חשוב להסתייע בעו"ד להסכם גירושין, העוסק ומתמחה בתחום הספציפי של דיני משפחה.

  עורך דין להסכם גירושין: שיפור הסיכויים לזכות בהסכם גירושין שעתיד לשרת טוב יותר את המטרות

  בני זוג שהחליטו להתגרש יכולים באופן תאורטי להגיע לכלל הסדר מוסכם והוגן, ולהשלים את ההליך בתוך פרק זמן קצר על ידי קבלת הגושפנקה על ההסכם בבית המשפט לענייני משפחה, זאת בהנחה שהם נעדרים לחלוטין מאמוציות שליליות, משקעים ויצר נקמנות.

  עם זאת, המציאות מראה שמעט מאד זוגות מסוגלים להגיע לכדי הסדר הוגן המקובל על שני הצדדים ללא ליווי של עורך דין להסכם גירושין המתמחה בדיני משפחה. במקרה שבו מי מבני הזוג מגיע להחלטה להתגרש, אזי ככל שיקדים להסתייע בשירותיו של עו"ד מיומן ומנוסה שיילווה וייצג אותו בכל הליך הגירושין, כך גם משתפרים סיכוייו לזכות בהסכם שעתיד לשרת טוב יותר את מטרותיו.

  מכלול עצות להימנעות משגיאות טקטיות שעלולות להיות מנוצלות על ידי הצד שכנגד

  עו"ד ישי מויאל מוסיף ומסביר שלעורך דין להסכם גירושין תפקיד בעל משקל נכבד ולעתים אף קריטי בכל הנוגע להליך עצמו, לתוצאותיו והשלכותיו. עורך הדין מייעץ ללקוחו לגבי המסמכים שהוא נדרש לאסוף ולתייק, בדיקות הרקע הפיננסיות שעליו לערוך, לצורך מיפוי הנכסים המשותפים שהצטברו במרוצת החיים המשותפים, כמו גם העיתוי והמיקום המיטביים לפתיחת תיק גירושין.

  נושאים נוספים נוגעים, בין היתר, לאופן ניהול התיק בבית המשפט, גובה דמי המזונות שניתן לדרוש או לשלם, וכוללים מכלול עצות להימנעות משגיאות טקטיות שעלולות להיות מנוצלות על ידי הצד שכנגד, שמיוצג אף הוא על ידי עורך דין, כמו לדוגמה, הובלה לפרובוקציות ועימותים מיותרים, עשיית שימוש בילדים ככלי משחק לקידום המטרות של מי מהצדדים וכן הלאה.

  אין מאמר זה מהווה תחליף לייעוץ משפטי

  לקוחות מספרים על השירות שלי

  כוכבית שטיינברג
  כוכבית שטיינברג
  2023-07-26
  עורך דין לגירושין משכמו ומעלה. שרותי ומקצועי ברמה גבוהה ממליצה בחום
  Rafi Aviram
  Rafi Aviram
  2023-07-25
  אני רוצה להמליץ ​​בחום על שי מויאל כעורך דין גירושין. לאורך תהליך הגירושין שלי, שי הפגין מקצועיות יוצאת דופן, מסירות ומומחיות שתרמו רבות לפתרון מוצלח. מהייעוץ הראשוני שלנו, התרשמתי מהיכולת של שי להקשיב בתשומת לב לחששות שלי ולתת הדרכה מחושבת. הוא הפגין הבנה עמוקה של המורכבות הכרוכה בתיקי גירושין והציע פתרונות מותאמים אישית שמתאימים למצב הספציפי שלי. לאורך כל ההליך המשפטי, שי תמיד היה נגיש ונגיש, והשיב מיד לכל שאלה או פניה שהיו לי. כישורי התקשורת והנכונות שלו להסביר עניינים משפטיים בצורה ברורה ומובנת היו יקרי ערך עבורי, במיוחד בתקופה כל כך מאתגרת. מומחיותו המשפטית של שי באה לידי ביטוי בגישתו האסטרטגית לטיפול בתיק שלי. הוא ניווט את נבכי דיני הגירושין בביטחון ובמיומנות, והבטיח שהזכויות והאינטרסים שלי יהיו מוגנים בכל שלב של הדרך. תשומת הלב שלו לפרטים והיסודיות בהכנת תיעוד וראיות היו מרשימות. יתרה מכך, האופי החמלה והאמפתי של שי סיפק לי את התמיכה שהייתי צריך בתקופה תובענית רגשית. הוא הראה אכפתיות אמיתית לרווחתי והרגיע אותי ללא הרף שהוא מחויב להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורי ועבור משפחתי. בזכות המסירות והעבודה הקשה של שי, הגירושים שלי הושלמו בצורה חלקה, וכעת אני יכול להתקדם בחיי בתחושת ביטחון וסגירות. לסיכום, אני ממליץ בלב שלם על שי מויאל כעורך דין גירושין. מומחיותו המשפטית, המקצועיות והדאגה האמיתית ללקוחותיו הופכים אותו לבחירה יוצאת דופן עבור כל מי שזקוק לייצוג דיני משפחה. בכנות, רפאל אבירם
  ליהי שרמן
  ליהי שרמן
  2023-07-25
  בעקבות מעבר דירה הייתי זקוקה באופן מיידי להצהרת עורך דין על שינוי כתובת שאוכל לדאוג לשיבוץ בגן אחר. שי הבין את הדחיפות ומצא זמן לסייע לי בחיוך, שירותיות, אדיבות ומקצועיות רבה. ממליצה בחום!
  n9cho_99
  n9cho_99
  2019-09-10
  הם עורכים את הדין

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לייעוץ לחץ לכאן
   1
   Scan the code
   היי, כאן עו"ד ישי מויאל מומחה לענייני משפחה וגירושין.
   במה אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן