לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין מזונות

  משרד עורכי דין ישי מויאל – עורך דין מזונות

  אחד הנושאים העיקריים שיש לדון בהם כאשר זוג עם ילדים מחליט להתגרש הוא המזונות. המזונות הם התשלום שישלם האב עבור כל ילד עד סיום שירותו הצבאי. את המזונות ניתן לקבוע בבית המשפט באמצעות הגשת תביעת מזונות בעזרת עורך דין מזונות או בהליך גישור כחלק מהסכם הגירושין. לכן, פעמים רבות עורך דין מזונות יכול להיות גם מגשר אשר יוביל את בניית הסכם הגירושין. גובה המזונות ייקבע בהתאם לצרכים של הילדים,  היכולת הכלכלית של האם וגם היכולת הכלכלית של האב. כל אלה יילקחו בחשבון בקביעת דמי המזונות הכוללים תשלומי מדור, לבוש וכלכלה.

  עורך דין מזונות גם בגירושין בהסכמה

  כאמור, יש שתי דרכים מרכזיות לקבוע את דמי המזונות: בבית המשפט (משפחה/ רבני) או כשאלו גירושין בהסכמה – בהליך גישור. מומלץ מאוד גם בהליך גישור לבחור מגשר שהוא עורך דין מזונות ובכלל עורך דין לענייני משפחה וגירושין. העובדה שהוא גם מגשר וגם עורך דין רק תועיל לשני הצדדים לקבוע את ההסכם כך שכל אחד יקבל את החשוב לו ויתפשר בנושאים אחרים. עורך דין שיוביל גישור יוכל לגבות הצעות לפתרון מחלוקת או אי הסכמה באמצעות הכתוב בחוק אותו הוא מכיר היטב. פעמים רבות כשאלה גירושין בהסכמה בוחרים הזוגות במשמורת משותפת בה נקבעים המזונות בצורה שונה.

  מה קורה במשמורת משותפת?

  אם במצב  בו ישנו הורה משמורן רוב כלכלת הילדים היא על אחריותו, כאשר זו משמורת משותפת הילדים שוהים אצל ההורים באופן שווה וגם כלכלת הילדים מתחלקת בשוויון כמעט מלא בין שניהם. עדיין גם כאן יש מקום לקביעת דמי מזונות. במקרה של משמורת משותפת יילקחו בחשבון יכולותיהם הכלכליות של האם והאב והמשכורת של כל אחד מהם וגם בחינת ההוצאות בכל יום. אם יש למשל פעילות יקרה במיוחד שישנה ביום שהילד אצל האם היא זו שתשלם עליה והדבר יילקח בחשבון. לכן, גם כאן כדאי שאת התהליך יוביל עורך דין מזונות בעל ניסיון בקביעת דמי מזונות במשמורת משותפת.

  עו"ד ישי מויאל הוא עורך דין לענייני משפחה ומגשר עם ניסיון רב בכל הקשור לגירושין ומזונות. מוזמנים ליצור קשר.

  לקוחות מספרים על השירות שלי

  כוכבית שטיינברג
  כוכבית שטיינברג
  2023-07-26
  עורך דין לגירושין משכמו ומעלה. שרותי ומקצועי ברמה גבוהה ממליצה בחום
  Rafi Aviram
  Rafi Aviram
  2023-07-25
  אני רוצה להמליץ ​​בחום על שי מויאל כעורך דין גירושין. לאורך תהליך הגירושין שלי, שי הפגין מקצועיות יוצאת דופן, מסירות ומומחיות שתרמו רבות לפתרון מוצלח. מהייעוץ הראשוני שלנו, התרשמתי מהיכולת של שי להקשיב בתשומת לב לחששות שלי ולתת הדרכה מחושבת. הוא הפגין הבנה עמוקה של המורכבות הכרוכה בתיקי גירושין והציע פתרונות מותאמים אישית שמתאימים למצב הספציפי שלי. לאורך כל ההליך המשפטי, שי תמיד היה נגיש ונגיש, והשיב מיד לכל שאלה או פניה שהיו לי. כישורי התקשורת והנכונות שלו להסביר עניינים משפטיים בצורה ברורה ומובנת היו יקרי ערך עבורי, במיוחד בתקופה כל כך מאתגרת. מומחיותו המשפטית של שי באה לידי ביטוי בגישתו האסטרטגית לטיפול בתיק שלי. הוא ניווט את נבכי דיני הגירושין בביטחון ובמיומנות, והבטיח שהזכויות והאינטרסים שלי יהיו מוגנים בכל שלב של הדרך. תשומת הלב שלו לפרטים והיסודיות בהכנת תיעוד וראיות היו מרשימות. יתרה מכך, האופי החמלה והאמפתי של שי סיפק לי את התמיכה שהייתי צריך בתקופה תובענית רגשית. הוא הראה אכפתיות אמיתית לרווחתי והרגיע אותי ללא הרף שהוא מחויב להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורי ועבור משפחתי. בזכות המסירות והעבודה הקשה של שי, הגירושים שלי הושלמו בצורה חלקה, וכעת אני יכול להתקדם בחיי בתחושת ביטחון וסגירות. לסיכום, אני ממליץ בלב שלם על שי מויאל כעורך דין גירושין. מומחיותו המשפטית, המקצועיות והדאגה האמיתית ללקוחותיו הופכים אותו לבחירה יוצאת דופן עבור כל מי שזקוק לייצוג דיני משפחה. בכנות, רפאל אבירם
  ליהי שרמן
  ליהי שרמן
  2023-07-25
  בעקבות מעבר דירה הייתי זקוקה באופן מיידי להצהרת עורך דין על שינוי כתובת שאוכל לדאוג לשיבוץ בגן אחר. שי הבין את הדחיפות ומצא זמן לסייע לי בחיוך, שירותיות, אדיבות ומקצועיות רבה. ממליצה בחום!
  n9cho_99
  n9cho_99
  2019-09-10
  הם עורכים את הדין

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לייעוץ לחץ לכאן
   1
   Scan the code
   היי, כאן עו"ד ישי מויאל מומחה לענייני משפחה וגירושין.
   במה אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן