לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  תהליך גירושין

  החלטתם לפרק את החבילה? אין עוררין על כך שתהליך גירושין, פירוק המשפחה והחיים המשותפים, מהווים את אחד מהשינויים הגדולים והמשמעותיים ביותר שאתם צפויים לעבור בחייכם, כשהדרך שבה הדבר מתרחש והאופן שבו התהליך יסתיים נתון במידה רבה בידיכם. לשם כך דרושים נחישות, בהירות וידע, וכדאי לפנות לייעוץ ראשוני אצל עורך דין לענייני משפחה, עורך דין מגשר וכדו' לצורך קבלת הכוונה ותדרוך בהתאם למקרה הספציפי שלכם.

  תהליך גירושין – עורך הדין שי מויאל מציין שקיימת אפשרות לעריכת הסכם שלום בית לפני שפותחים בהליך, מה שעשוי להעניק הזדמנות לשיקום הקשר, ובפרט כשבסיפור הזה ישנם גם ילדים. גיבוש ההסכם מתקיים בהשתתפות שני הצדדים ובעזרתו של עורך דין שמקפיד על ניסוח הסכם שאינו מעניק יתרון למי מבין הצדדים במידה ובני הזוג יחליטו בסופו של דבר להתגרש.

  הגשת תביעה לשלום בית

  עורך הדין שי מויאל מוסיף שניתן להגיש תביעה לשלום בית במקרים שבהם רק אחד מבני הזוג מעוניין בכך בעוד בן הזוג השני מתנגד. עם זאת, התביעה לשלום בית ואיננה ניתנת לאכיפה, ואין דרך לכפות על בן\בת הזוג את מימוש תנאי התביעה.

  ואולם, לעתים קרובות משמשת התביעה הזו ככלי טקטי בתהליך גירושין, זאת לצורך השגת יתרונות בהמשך ההליכים, ולאו דווקא מתוך שאיפה כנה ואמתית בשיקום מערכת היחסים.

  בנסיבות שבהן ההחלטה להתגרש היא משותפת לשני בני הזוג, עליהם להגיע להסכם גירושין, וניתן לעשות זאת במספר דרכים, כמו ניסוח הסכם באופן עצמאי, או לחלופין להסתייע בעורך דין, במגשר או בטוען רבני.

  תהליך גירושין: ניסוח הסכם גירושין בהיר, מובן, מפורט וחד-משמעי

  עם זאת, במידה ואין זיקה מקצועית לתחום, מומלץ שלא לנסות לנסח את ההסכם באופן עצמאי ללא הסתייעות באנשי מקצוע מנוסים. תהליך גירושין, כאן חשוב להקפיד שההסכם ינוסח באמצעות עורך דין מנוסה, על מנת להבטיח שהוא מקצועי, בהיר, מובן, מפורט וחד-משמעי, תוך התייחסות אל הנקודות הרלוונטיות, זאת כדי למנוע כל אפשרות למחלוקות עתידיות שונות הנוגעות לפרשנותו.

  באופן כללי, מרבית מהסכמי הגירושין מתייחסים לארבע סוגיות עיקריות שהן משמורת הילדים והסדרי הראיה של הקטינים, מזונות ילדים, כמו גם חלוקת הרכוש והכספים וענייני הגט עצמו. לאחר החתימה על הסכם הגירושין, יש להקפיד ולהגישו לבית דין רבני או לבית משפט לענייני משפחה לצורך אישורו ומתן תוקף משפטי מחייב, תהליך הגירושין בשלבו הסופי הוא טקס סידור הגט שמתקיים בבית הדין הרבני.

  לקוחות מספרים על השירות שלי

  כוכבית שטיינברג
  כוכבית שטיינברג
  2023-07-26
  עורך דין לגירושין משכמו ומעלה. שרותי ומקצועי ברמה גבוהה ממליצה בחום
  Rafi Aviram
  Rafi Aviram
  2023-07-25
  אני רוצה להמליץ ​​בחום על שי מויאל כעורך דין גירושין. לאורך תהליך הגירושין שלי, שי הפגין מקצועיות יוצאת דופן, מסירות ומומחיות שתרמו רבות לפתרון מוצלח. מהייעוץ הראשוני שלנו, התרשמתי מהיכולת של שי להקשיב בתשומת לב לחששות שלי ולתת הדרכה מחושבת. הוא הפגין הבנה עמוקה של המורכבות הכרוכה בתיקי גירושין והציע פתרונות מותאמים אישית שמתאימים למצב הספציפי שלי. לאורך כל ההליך המשפטי, שי תמיד היה נגיש ונגיש, והשיב מיד לכל שאלה או פניה שהיו לי. כישורי התקשורת והנכונות שלו להסביר עניינים משפטיים בצורה ברורה ומובנת היו יקרי ערך עבורי, במיוחד בתקופה כל כך מאתגרת. מומחיותו המשפטית של שי באה לידי ביטוי בגישתו האסטרטגית לטיפול בתיק שלי. הוא ניווט את נבכי דיני הגירושין בביטחון ובמיומנות, והבטיח שהזכויות והאינטרסים שלי יהיו מוגנים בכל שלב של הדרך. תשומת הלב שלו לפרטים והיסודיות בהכנת תיעוד וראיות היו מרשימות. יתרה מכך, האופי החמלה והאמפתי של שי סיפק לי את התמיכה שהייתי צריך בתקופה תובענית רגשית. הוא הראה אכפתיות אמיתית לרווחתי והרגיע אותי ללא הרף שהוא מחויב להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורי ועבור משפחתי. בזכות המסירות והעבודה הקשה של שי, הגירושים שלי הושלמו בצורה חלקה, וכעת אני יכול להתקדם בחיי בתחושת ביטחון וסגירות. לסיכום, אני ממליץ בלב שלם על שי מויאל כעורך דין גירושין. מומחיותו המשפטית, המקצועיות והדאגה האמיתית ללקוחותיו הופכים אותו לבחירה יוצאת דופן עבור כל מי שזקוק לייצוג דיני משפחה. בכנות, רפאל אבירם
  ליהי שרמן
  ליהי שרמן
  2023-07-25
  בעקבות מעבר דירה הייתי זקוקה באופן מיידי להצהרת עורך דין על שינוי כתובת שאוכל לדאוג לשיבוץ בגן אחר. שי הבין את הדחיפות ומצא זמן לסייע לי בחיוך, שירותיות, אדיבות ומקצועיות רבה. ממליצה בחום!
  n9cho_99
  n9cho_99
  2019-09-10
  הם עורכים את הדין

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לייעוץ לחץ לכאן
   1
   Scan the code
   היי, כאן עו"ד ישי מויאל מומחה לענייני משפחה וגירושין.
   במה אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן