לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין גירושין בתל אביב

  מחפשים עורך דין גירושין בתל אביב? קבלו כללי ברזל לבחירת עו"ד הנכון!

  נמצאים במשבר זוגי? מחפשים עורך דין גירושין בתל אביב? התקופה שבה מתערערת המערכת הזוגית מתאפיינת בדרך כלל ברגשות סוערים, חשיבה מבולבלת ו-"יועצים" בעלי כוונות טובות שעשויים לצוץ מכל עבר. מדובר על פי רוב בקרובים, חברים ומכרים שממטירים שלל עצות מניסיונם האישי או דברים ששמעו מאחרים.

  עורך הדין ישי מויאל מסביר שכל תיק גירושין כולל את נסיבותיו הספציפיות ומאפייניו האינדיבידואליים, ורק עו"ד מקצועי שמתמחה בתחום זה יכול למפות נכון את מצבו המשפטי הייחודי של לקוחו ולגזור בהתאם תכנית פעולה. חשוב להדגיש שכמו בכל תחום, אין תחליף למומחיות, לפיכך כדאי לפנות לעורך דין שמתמחה בתחום דיני המשפחה ושמאחוריו עומד ניסיון רב בתחום זה.

  עורך דין גירושין בתל אביב: סוגיית "מירוץ הסמכויות"

  במידה וניטעה בכם ההחלטה "פרק את החבילה", אזי מומלץ למהר ולהסתייע בשירותיו של עו"ד מומחה מוקדם ככל שניתן, מאחר וסוגיית "מירוץ הסמכויות" בנוגע לפנייה לערכאה משפטית דתית או אזרחית (בית הדין הרבני או בית המשפט לענייני משפחה), יכולה להיות קריטית ולהכריע מראש את גורל התיק.

  כמו כן, בין אם תרים אחרי עורך דין גירושין בתל אביב או עו"ד גירושין במרכז או עורך דין בכל מקום אחר ברחבי הארץ, אסור לטעות ולחשוב שהכי יקר והכי גדול הוא בהכרח גם הכי טוב. לעתים קרובות קורה שעורכי דין בכירים ממשרדים בעלי שם ומוניטין נוהגים לקבל את פני לקוחותיהם בפגישת הייעוץ, אולם מי שעורכים את עבודת השטח ומכינים את כתבי הטענות הם דווקא עורכי דין מתמחים או זוטרים.

  להעדיף עורך דין המציע פתרונות הדומים להשקפת עולמכם ולהלך הרוח שלכם

  עורך הדין ישי מויאל מציין שגם רצוי שלא להתפתות אל הכיוון ההפוך, כמו לדוגמה בחירת עורך דין גירושין בתל אביב ששכר הטרחה שלו הוא הנמוך ביותר ברשימת עורכי הדין שאותה מכינים במהלך סקר שווקים והשוואת מחירים, שכן ה"חיסכון", לכאורה, עלול לאורך הזמן להתגלות כהפסד גדול. המציאות מלמדת שפעמים רבות קורה הכי זול הופך בסופו של דבר ליקר ביותר.

  זאת ועוד, במהלך החיפושים אחר עורך דין, כדאי להעדיף את זה המציע פתרונות הדומים להשקפת עולמכם והולמים את הלך הרוח שלכם. לדוגמה, במידה ויש לכם נטייה למאבקים עקרוניים, אזי מומלץ להעדיף עו"ד הנחשב למיליטנטי, בעוד שיהיה זה מן הנכון להעדיף עו"ד הסכמי במידה ומעוניינים להימנע ככל שניתן ממאבקים ומלחמות.

  עורך דין גירושין בתל אביב

  עוה"ד ישי מויאל מציין שכשהמערכת הזוגית מתערערת, היא מלווה על פי רוב בחשיבה מבולבלת, רגשות סוערים ואינספור "יועצים" עם המון כוונות טובות שצצים מכל עבר. לרוב מדובר בקרובי משפחה וחברים שמרעיפים שלל עצות, בין אם מניסיונם האישי ובין אם ממקרים וסיפורים ששמעו מאחרים.

  עוה"ד ישי מויאל מדגיש שמאחורי כל תיק גירושין מסתתר מקרה פרטי עם רקע אחר ומאפיינים ספציפיים, כך שרק לעורך דין המתמחה בענייני גירושין יש את הכלים למפות נכונה את מצבו האינדיבידואלי של לקוחו בהיבט המשפטי ולגזור מכך תכנית פעולה התפורה בדיוק למידותיו של הלקוח.

  "מירוץ הסמכויות"

  ראוי להבהיר שבדומה לתחומים אחרים, למומחיות אין תחליף, כך שבמידה ואתם מעוניינים לשכור את שירותיו של עורך דין גירושין בתל אביב או בכל מקום ברחבי הארץ, מוטב שיהיה זה עו"ד מקצועי שמתמחה בדיני המשפחה ושיש לו ניסיון מוכח בתחום זה.

  כמו כן, במידה וההחלטה להתגרש נתגבשה בלבכם באופן מוחלט ובהבנה ברורה שמבחינתכם כל פתרון אחר איננו רלוונטי, אזי בנסיבות הללו כדאי להיוועץ בעו"ד מומחה מוקדם במידת האפשר, שכן אז מתחיל "מירוץ הסמכויות".

  מדובר בסוגיה האם לפנות לערכאה משפטית אזרחית או דתית (בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני). עוה"ד ישי מויאל מסביר שבמקרים רבים יכולה ההחלטה להיות קריטית ולעתים אף להכריע מראש את גורלו של התיק.

  לא בהכרח שהכי יקר והכי נוצץ מבטיח ניצחון

  מנתוני לשכת עורכי הדין עולה שנכון לשנת 2018 חצה מספר עורכי הדין בישראל את רף ה-80,000, מה שממקם את ישראל במקום הראשון בעולם מבחינת השיעור לנפש. המשמעות היא שהיצע עורכי הדין הנו גדול במיוחד וכולל בתוכו אנשי מקצוע איכותיים וטובים יותר או פחות.

  באופן כללי, כשמחפשים עורך דין גירושין בתל אביב, אסור לצאת מנקודת הנחה שמשרד עוה"ד הכי נוצץ והכי יקר בהכרח מבטיח לכם ניצחון, היות ובמקרים רבים נוהגים עורכי דין בכירים ובעלי מוניטין לקבל לפגישת הייעוץ הראשונית את פני לקוחותיהם, אך מי שמבצעים את עבודת השטח ואת כתבי הטענות אלו עורכי דין זוטרים או מתמחים.

  מנגד, מומלץ שלא להתפתות לכיוון ההפוך ולבחור במי ששכר הטרחה שלו נמוך בהשוואה לתעריפים המקובלים בשוק, מאחר וה"חיסכון" עלול להתגלות במוקדם או במאוחר כהפסד גדול.

  לקוחות מספרים על השירות שלי

  כוכבית שטיינברג
  כוכבית שטיינברג
  2023-07-26
  עורך דין לגירושין משכמו ומעלה. שרותי ומקצועי ברמה גבוהה ממליצה בחום
  Rafi Aviram
  Rafi Aviram
  2023-07-25
  אני רוצה להמליץ ​​בחום על שי מויאל כעורך דין גירושין. לאורך תהליך הגירושין שלי, שי הפגין מקצועיות יוצאת דופן, מסירות ומומחיות שתרמו רבות לפתרון מוצלח. מהייעוץ הראשוני שלנו, התרשמתי מהיכולת של שי להקשיב בתשומת לב לחששות שלי ולתת הדרכה מחושבת. הוא הפגין הבנה עמוקה של המורכבות הכרוכה בתיקי גירושין והציע פתרונות מותאמים אישית שמתאימים למצב הספציפי שלי. לאורך כל ההליך המשפטי, שי תמיד היה נגיש ונגיש, והשיב מיד לכל שאלה או פניה שהיו לי. כישורי התקשורת והנכונות שלו להסביר עניינים משפטיים בצורה ברורה ומובנת היו יקרי ערך עבורי, במיוחד בתקופה כל כך מאתגרת. מומחיותו המשפטית של שי באה לידי ביטוי בגישתו האסטרטגית לטיפול בתיק שלי. הוא ניווט את נבכי דיני הגירושין בביטחון ובמיומנות, והבטיח שהזכויות והאינטרסים שלי יהיו מוגנים בכל שלב של הדרך. תשומת הלב שלו לפרטים והיסודיות בהכנת תיעוד וראיות היו מרשימות. יתרה מכך, האופי החמלה והאמפתי של שי סיפק לי את התמיכה שהייתי צריך בתקופה תובענית רגשית. הוא הראה אכפתיות אמיתית לרווחתי והרגיע אותי ללא הרף שהוא מחויב להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורי ועבור משפחתי. בזכות המסירות והעבודה הקשה של שי, הגירושים שלי הושלמו בצורה חלקה, וכעת אני יכול להתקדם בחיי בתחושת ביטחון וסגירות. לסיכום, אני ממליץ בלב שלם על שי מויאל כעורך דין גירושין. מומחיותו המשפטית, המקצועיות והדאגה האמיתית ללקוחותיו הופכים אותו לבחירה יוצאת דופן עבור כל מי שזקוק לייצוג דיני משפחה. בכנות, רפאל אבירם
  ליהי שרמן
  ליהי שרמן
  2023-07-25
  בעקבות מעבר דירה הייתי זקוקה באופן מיידי להצהרת עורך דין על שינוי כתובת שאוכל לדאוג לשיבוץ בגן אחר. שי הבין את הדחיפות ומצא זמן לסייע לי בחיוך, שירותיות, אדיבות ומקצועיות רבה. ממליצה בחום!
  n9cho_99
  n9cho_99
  2019-09-10
  הם עורכים את הדין

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לייעוץ לחץ לכאן
   1
   Scan the code
   היי, כאן עו"ד ישי מויאל מומחה לענייני משפחה וגירושין.
   במה אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן