לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ

  משרד עורכי דין ישי מויאל – עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ

  ענייני משפחה יכולים להיות מורכבים מאוד, במיוחד כשלא מדובר על תהליך או פעולה סטנדרטיים יחסית כמו עריכת צוואה או עריכת הסכם ממון אלא כשדברים מסתבכים ורחוקים מלהסתיים בצורה חלקה. למשל, אם נוצרו סכסוכי ירושה.  סכסוך יכול להיווצר גם כשיש צוואה, למשל כאחד היורשים חושד שנערכה תחת לחץ, וגם בחלוקה בעקבות צו ירושה, למשל כשבנו הביולוגי של הנפטר כלל לא היה בקשר אך מתוקף החוק הוא אחד היורשים המרכזיים. כאשר מדובר על סכסוך או מחלוקת שקשים לפתרון חפשו עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ אשר בקיא בחוקים ויוכל למצוא דרכים לפתרון.

  עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ – איך לבחור אותו?

  כאמור, ישנם מצבים בהם לא כדאי להתפשר ולדאוג לכך שילווה אתכם בעניין עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ. כדי לא להתפשר יידרש מכם לעשות בירור מקיף יותר. ראשית, בדקו שענייני משפחה הם תחום ההתמחות המרכזי שלו. דיני משפחה הם תחום מורכב ורגיש כי משפחה, בכל מצב ובכל סוג קשר, היא המסגרת שמלווה אדם כל חייו, כך שסכסוך משפחתי צריך להיפתר בצורה הטובה ביותר. מעבר להתמחות בדיני משפחה, חפשו עורך דין שמתמחה בנושא הרלוונטי לכם. כך תדעו שהוא מכיר את החוקים היטב וגם פסיקות שהפכו לתקדים משפטי. נסו לחפש המלצות מאנשים שאתם סומכים על דעתם אם יש. המקצועיות של עורך הדין היא כמובן קריטית ובעלת משקל גדול אך חשוב גם הפן האישי: שתהיה ביניכם הבנה ושתרגישו ביטחון ופתיחות איתו.

  משפחה אחת, תחומים שונים

  רוב האנשים מכירים עורך דין לענייני משפחה בהקשר של גירושין. אכן פעמים רבות זהו המצב בו מחפשים עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ כיוון שזהו נושא מורכב ורגיש מאוד. עדיין לעורך דין לדיני משפחה יש נושאי טיפול נוספים כמו צוואות וירושות שכפי שציינו יכולים גם הם להיות מורכבים וליצור מחלוקות וסכסוכים, עריכת הסכמי ממון ובכלל פתרון סכסוכים משפחתיים בנושאים שונים.

  עו"ד ישי מויאל הוא עורך דין לענייני משפחה מנוסה ובעל שם המטפל ומלווה גירושין מורכבים, כולל בגישור, נושא צוואות וירושות ועוד, ועושה זאת במקצועיות ורגישות. מוזמנים ליצור קשר.

  לקוחות מספרים על השירות שלי

  כוכבית שטיינברג
  כוכבית שטיינברג
  2023-07-26
  עורך דין לגירושין משכמו ומעלה. שרותי ומקצועי ברמה גבוהה ממליצה בחום
  Rafi Aviram
  Rafi Aviram
  2023-07-25
  אני רוצה להמליץ ​​בחום על שי מויאל כעורך דין גירושין. לאורך תהליך הגירושין שלי, שי הפגין מקצועיות יוצאת דופן, מסירות ומומחיות שתרמו רבות לפתרון מוצלח. מהייעוץ הראשוני שלנו, התרשמתי מהיכולת של שי להקשיב בתשומת לב לחששות שלי ולתת הדרכה מחושבת. הוא הפגין הבנה עמוקה של המורכבות הכרוכה בתיקי גירושין והציע פתרונות מותאמים אישית שמתאימים למצב הספציפי שלי. לאורך כל ההליך המשפטי, שי תמיד היה נגיש ונגיש, והשיב מיד לכל שאלה או פניה שהיו לי. כישורי התקשורת והנכונות שלו להסביר עניינים משפטיים בצורה ברורה ומובנת היו יקרי ערך עבורי, במיוחד בתקופה כל כך מאתגרת. מומחיותו המשפטית של שי באה לידי ביטוי בגישתו האסטרטגית לטיפול בתיק שלי. הוא ניווט את נבכי דיני הגירושין בביטחון ובמיומנות, והבטיח שהזכויות והאינטרסים שלי יהיו מוגנים בכל שלב של הדרך. תשומת הלב שלו לפרטים והיסודיות בהכנת תיעוד וראיות היו מרשימות. יתרה מכך, האופי החמלה והאמפתי של שי סיפק לי את התמיכה שהייתי צריך בתקופה תובענית רגשית. הוא הראה אכפתיות אמיתית לרווחתי והרגיע אותי ללא הרף שהוא מחויב להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורי ועבור משפחתי. בזכות המסירות והעבודה הקשה של שי, הגירושים שלי הושלמו בצורה חלקה, וכעת אני יכול להתקדם בחיי בתחושת ביטחון וסגירות. לסיכום, אני ממליץ בלב שלם על שי מויאל כעורך דין גירושין. מומחיותו המשפטית, המקצועיות והדאגה האמיתית ללקוחותיו הופכים אותו לבחירה יוצאת דופן עבור כל מי שזקוק לייצוג דיני משפחה. בכנות, רפאל אבירם
  ליהי שרמן
  ליהי שרמן
  2023-07-25
  בעקבות מעבר דירה הייתי זקוקה באופן מיידי להצהרת עורך דין על שינוי כתובת שאוכל לדאוג לשיבוץ בגן אחר. שי הבין את הדחיפות ומצא זמן לסייע לי בחיוך, שירותיות, אדיבות ומקצועיות רבה. ממליצה בחום!
  n9cho_99
  n9cho_99
  2019-09-10
  הם עורכים את הדין

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לייעוץ לחץ לכאן
   1
   Scan the code
   היי, כאן עו"ד ישי מויאל מומחה לענייני משפחה וגירושין.
   במה אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן